Aku nářadí Makita
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Makita P-36946 brusný pás 100x610mm K240 5ks=oldP-00418
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37188 brusný pás 76x533mm K60 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37203 brusný pás 76x533mm K100 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37091 brusný pás 76x457mm K40 5ks=oldP-20068
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-43365 brusný pás 13x533mm K120 5ks
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H10-7 řetěz pilový 30cm 1.3mm 3/8" .050" 46čl LP Makita
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H35-1 řetěz pilový 38cm 1.5mm 0.325" .058" 64čl Makita = old 514686764
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H50-5 řetěz pilový 43cm 1.5mm 3/8" .058" 64čl Makita = Dolmar 958099064
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H54-7 řetěz pilový 60cm 1.5mm 3/8" .058" 84čl Makita = old 528099784
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17647 sekáč HEX 28mm s kroužkem 410x28mm pro HM1801, HM1802, HM1810; HM1813
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-62527 vrták SDS-Plus čtyřbřitý 6x200/260mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-14102 kotouč řezný ocel 115x1.6x22.23mm
-13%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SYE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-35134 kotouč řezný ocel 125x1.6x22.23mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415524-7 chránič proti vytrhávání materiálu=old192557-6
-13%
- Ochrana proti tvoření třísek pro pily Makita 4350CT/FCT, 4351CT/
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA4530R Úhlová bruska 115mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9565CVR Úhlová bruska s regulací 125mm,1400W,SJS
-18%
- Příkon: 1.400 W
- Otáčky naprázdno: 2.800 - 12.000 min-1
- Brusný kotouč (O): 125 mm
- Velikost vřetene: M14 x 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SFX1 Aku vrtací šroubovák s příslušenstvím Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 192732-4 kruhové pravítko JV100Z/DWE= old 193516-3
-12%
- Kombinované vedení pro přímočaré pily MAKITA 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-34198 špičák SDS-Max 600mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-62371 sada vrtáků šestihran 1/4" do dřeva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-37150 brusný pás 76x457mm K240 5ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC3551AX1 Elektrická pila 350 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11346 vrták SDS-Max 14x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- …
- Další ›
- Poslední »