Aku nářadí Makita
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Makita 198993-4 mazací tuk na nástroje = old 194659-4,194683-7
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00050 vrták SDS-Plus D 6x50/110mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA5030R Úhlová bruska 125mm,720W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita 421342-3 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 6-14mm
-28%
- Protiprachový kryt MAKITAo 6–14 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 9558HNRG Úhlová bruska 125mm,840W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00066 vrták SDS-Plus D 6x100/160mm
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-41%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-28%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00393 kotouč brusný ocel X-Lock 125x6x22.23mm
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37138 brusný pás 76x457mm K120 5ks=oldP-20111
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482RFEB Aku vrtací šroubovák černý Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DGA504RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 766027-7 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old196311-0
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-24941 sekáč zahnutý SDS-Plus 40x200mm=altD-78324 STOP
-12%
- Sekáč široký zahnutý. S ergonomicky zalomenou pracovnístranou.
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »