Ratanový nábytek
V kategorii Ratanový nábytek naleznete 200 produktů světoznámých značek, ze kterých si vyberete! Naše Ratanový nábytek jsou vysoké kvality a v perfektním stavu a poskytnou vám všechno potřebné, co jste zde hledali. Bez ohledu na to, zda se řadíte mezi profesionální řemeslníky nebo je to vaše hobby, u nás najdete Ratanový nábytek vyhovující přesně vašim potřebám. Podívejte se i na další produkty v Stolové sestavy. Doručujeme do 24 hodin!
Nebojte se použít filtr v kategorii a vyfiltrovat si Ratanový nábytek podle výrobce nebo ceny.
TUNIS SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 145 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
URANO set 6 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 140 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
MONTEGO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PUERTO DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 70 cm |
| Šíře stolu: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ELBA SET 6 VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 180 cm |
| Šíře stolu: | 75 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE SICILIA DeLuxe SET 6 IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 150 cm |
| Šíře stolu: | 90 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE STROMBOLI DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 76 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PORTORIKO GREY DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdzn 6065-pr sestava mia 1/2 fieldmann
-54%
| Deska stolu: | Sklo |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 73 cm |
| Šíře stolu: | 45 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
IPAE ARENA DeLuxe IPAE-PROGARDEN
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 53 cm |
| Šíře stolu: | 53 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DOMINGO RED DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PORTORIKO RED DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
DOMINGO GREY DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 93 cm |
| Šíře stolu: | 56 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SALVADOR DeLuxe VeGA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 70 cm |
| Šíře stolu: | 50 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SATURNO set 4 ARETA
| Deska stolu: | Umělý ratan |
|---|---|
| Materiál sedáku: | Umělý ratan |
| Délka stolu: | 80 cm |
| Šíře stolu: | 80 cm |
Není skladem
Střecha - VeGAS De Luxe
- Střecha na stan VeGAS DE LUXE 3x3m
Skladem - ihned k odběru
Altán LEONARDO 33 - síť(moskytiera) VeGA
- Moskytiéra pro altán LEONARDO 33, nejedná se o celý altán.
Skladem - ihned k odběru
Jutovina Milano černá VeGA
Skladem - ihned k odběru
Palram - Canopia Síť proti hmyzu (moskytiéra) pro Palermo 3000/3600
-17%
- Případné bezpečnostní pokyny, výstrahy a upozornění jsou součástí návodu k obsluze, který je k dispozici v sekci KE STAŽENÍ.Kontaktní údaje výrobce / dovozce / zplnomocněného zástupce výrobce v EU:GARLAND distributor, s.r.o. Šturmova 1307, 50601 Jičín, Czech Republicemail: garland@garland.cz
Skladem - ihned k odběru
Sedák 115x50x6-27C VeGA
- Podsedák tloušťka 60mm.Možno objednat k sestavám MAROCO SET 6-AL, VALENCIA SET 6-AL, VERONA SET 6, PARKWAY SET6, PARIS SET 6, VeGAS 4-AL a VeGAS 6-AL.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 100x50x6-Vínový VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO 33 - střecha VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Sedák 130x48x10cm VeGA
- Podsedák tloušťka 100mm.Možno objednat k zahradní houpačce VeGAS pro 3 osoby.Upevnění ke konstrukci pomocí tkanic ve dvou rozích každé podušky.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Altán LEONARDO 43 - střecha VeGA
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »