Aku nářadí Makita
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Makita DDF453SFE Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHP453SFE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V 3,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49703 pilový list DSD180,2 ks na sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-71168 sukovník Forstner 35mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7601 Ruční kotoučová pila 190mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GD0601 Přímá bruska 6mm,400W
-12%
| Příkon: | 400 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 25000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR3070CT Pila ocaska s předkyvem a AVT 1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 32 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-70948 pilník kulatý o 4mm s vedením pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72833 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 6 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-40618 sada sekáčů SDS-Max 5 ks v hliníkovém kufru
-12%
- Technická data pro:Makita sada sekáčů SDS-max 5 ks D-40618Sada sekáčů Makita D-40618, 5ksUpínání : SDS-max3x špičatý sekáč 400mm2x plochý sekáč 25x400mmbaleno v hliníkovém kufru
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita A-85313 kotouč řezný ocel 125x2.5x22.23mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36675 brusný pás 30x530mm K40 5ks=oldP-00088
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-43262 brusný pás 9x533mm K60 5ks=oldP-39447
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-17142 děrovka BiM 105mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-16265 sekáč plochý SDS-Max 25x280mm=altB-13851 STOP
-12%
- Sekáč plochý 25 x 280 mm Makita
- K normálnímu sekání a výkopům zdiva, betonu a volných kamenů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 417852-6 kluzná deska umělohmotná
-21%
- Plastová kluzná deska Makita pro typy pil 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 194367-7 lišta vodící 3000mm
-12%
- Vodicí lišta 3 000 mm MAKITA pro 5603R, 5017RKB, 5705R / RK, 5903R, 5103R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita PR00000032 tryska ke svařování přeplátováním 24x80mm pro HG6031V/HG6030/HG5030
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4551AX1 Elektrická pila 450 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA511Z Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA452RTJ Aku úhlová bruska 115mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR183Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9910 Pásová bruska 457x76mm,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1910V6-4 řetěz pilový 10cm 1.1mm 325" .043" 26čl 80TXL pro DUC101, UC100D
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- …
- Další ›
- Poslední »