Aku nářadí Makita
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34176 špičák SDS-Max 300mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34207 sekáč plochý SDS-Max 300x25mm
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34182 špičák SDS-Max 400mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482Z Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DSS610Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DCX200CL Mikina L s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GM201 Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-71962 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP001GM201 Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 102 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-70904 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP485RFJ Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Počet úderů naprázdno na 1. převod: 0 - 7.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16318 vrták SDS-Plus D 28x400x460mm
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15235 vrták SDS-Plus D 20x400x460mm
-27%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00228 vrták SDS-Plus D 12x100/160mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37166 brusný pás 76x457mm souprava K40/80/120
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37100 brusný pás 76x457mm K60 5ks=oldP-20080
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DJR183RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G25-8 lišta 40cm 1.3mm 3/8" 56čl = old 165202-6, 165202D6, 165428-0
-12%
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »