Pily Makita
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HS6601 Ruční kotoučová pila 165mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 54.5 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 37.5 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita DSS610Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DCX200CL Mikina L s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
Makita DJR183RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G25-8 lišta 40cm 1.3mm 3/8" 56čl = old 165202-6, 165202D6, 165428-0
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H10-7 řetěz pilový 30cm 1.3mm 3/8" .050" 46čl LP Makita
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H35-1 řetěz pilový 38cm 1.5mm 0.325" .058" 64čl Makita = old 514686764
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H50-5 řetěz pilový 43cm 1.5mm 3/8" .058" 64čl Makita = Dolmar 958099064
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H54-7 řetěz pilový 60cm 1.5mm 3/8" .058" 84čl Makita = old 528099784
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 415524-7 chránič proti vytrhávání materiálu=old192557-6
-13%
- Ochrana proti tvoření třísek pro pily Makita 4350CT/FCT, 4351CT/
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »