Brusky Makita
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Makita GA5030R Úhlová bruska 125mm,720W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita 9558HNRG Úhlová bruska 125mm,840W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00393 kotouč brusný ocel X-Lock 125x6x22.23mm
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37138 brusný pás 76x457mm K120 5ks=oldP-20111
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DGA504RTJ Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V/5,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37116 brusný pás 76x457mm K80 5ks=old P-20096
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA6021 Úhlová bruska 150mm,1050W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1050 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00402 kotouč brusný nerez X-Lock 125x6x22.23mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37122 brusný pás 76x457mm K100 5ks=old P-20105
-39%
Skladem - ihned k odběru
Makita BO5031 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37194 brusný pás 76x533mm K80 5ks=oldP-00181
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37219 brusný pás 76x533mm K120 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37172 brusný pás 76x533mm K40 5ks
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GM201 Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37166 brusný pás 76x457mm souprava K40/80/120
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37100 brusný pás 76x457mm K60 5ks=oldP-20080
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GZ Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-36946 brusný pás 100x610mm K240 5ks=oldP-00418
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37188 brusný pás 76x533mm K60 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37203 brusný pás 76x533mm K100 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »