Aku nářadí Makita
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-73455 sada vrtáků šestihran 1/4" se záhlubníkem 4 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-03006 kotouč řezný nerez 230x2.0x22.23mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 196193-0 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old192692-0, 196564-1
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-58877 sada bitů a vrtáků 42 ks v plastovém kufru
-12%
- vrtáky HSS těchto průměrů: 2,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 mm, všechny s úchycením 1/4"magnetický držák bitů 1/4 "adaptér 1/4 " na 1/4 "praktický držák bitů s možností zavěšení na opasek kalhotnástrčkové klíče délky 38 mm těchto průměrů: 5.0 / 6.0 / 7.0 / 8.0 / 10.0 / 11.0 / 13.0 mmbit Ph2/100 mmbit Pz2/100 mmbity Torx 1/4 " délky 45 mm (T10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45.)bity inbus 1/4 " délky 45 mm (H3, H4, H5, H6.)bity Ph 1/4 " délky 45 mm (Ph0, Ph1, Ph2, Ph3.)bity Pz 1/4 " délky 45 mm (Pz0, Pz1, 3 x Pz2, Pz3.)bity drážkové 1/4 " délky 45 mm (SL 4 x 0,5, SL 5,5 x 0,8, SL 6,5 x 1,2.)vše přehledně uloženo v plastovém zavíracím kufříku s okénkem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DMP180Z Aku kompresor Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V
- Max. tlak vzduchu: 8,3 bar
- Max proud vzduchu: 12 l/min (při 2 bar)
- Výkon: 9 pneu 215/60R16 při BL1850B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-66880 sada torzních bitů 1/4" IMPACT BLACK 35 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-36902 brusný pás 100x610mm K80 5ks=oldP-00365
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita BO5041 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 123 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR202Z Aku kombinované kladivo Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Kombinované |
| Síla úderu: | 2 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-61020 sekáč plochý SDS-Plus 250x80mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11405 vrták SDS-Max 20x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita GA9020RFK Úhlová bruska s elektronikou a kufrem 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 9557HNRG Úhlová bruska 115mm,840W
-12%
| Příkon: | 840 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198885-7 spojka vodící lišty=oldP-20177
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF453SYEL Aku vrtací šroubovák se svítilnou Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DDF482RFJ1 Aku vrtací šroubovák se svítilnou 3x Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 3 ks |
| Kapacita baterie: | 3000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHR171RTJ Aku vrtací kladivo Li-ion LXT 18V/5,0Ah, Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR140DZ Aku vrtací kladivo Li-ion CXT 12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HR166DZ Aku vrtací kladivo Li-ion CXT 10,8/12V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1.1 J |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DGA506Z Aku úhlová bruska 125mm Li-ion LXT 18V, bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- Další ›
- Poslední »