Obráběcí stroje
Kategorie Obráběcí stroje obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 10708 produktů. Obráběcí stroje je rozdělena na 16 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Obráběcí stroje -
- Obráběcí stroje ACTIVE
- Obráběcí stroje Aircraft
- Obráběcí stroje AL-KO
- Obráběcí stroje Beta
- Obráběcí stroje Bosch
- Obráběcí stroje BOW
- Obráběcí stroje Cleancraft
- Obráběcí stroje CRAMER
- Obráběcí stroje EXTOL CRAFT
- Obráběcí stroje EXTOL INDUSTRIAL
- Obráběcí stroje EXTOL LADY
- Obráběcí stroje EXTOL PREMIUM
- Obráběcí stroje Ferm
- Obráběcí stroje FIELDMANN
- Obráběcí stroje Flex
- Obráběcí stroje FORTUM
- Obráběcí stroje Gadget
- Obráběcí stroje Greenline
- Obráběcí stroje Güde
- Obráběcí stroje Hawera
- Obráběcí stroje Hecht
- Obráběcí stroje Holzkraft
- Obráběcí stroje Holzstar
- Obráběcí stroje Karnasch
- Obráběcí stroje KITO
- Obráběcí stroje Kreator
- Obráběcí stroje Lumag
- Obráběcí stroje Makita
- Obráběcí stroje Metabo
- Obráběcí stroje Metallkraft
- Obráběcí stroje MTD
- Obráběcí stroje Narex
- Obráběcí stroje Nezadaná
- Obráběcí stroje Numco
- Obráběcí stroje Optimum
- Obráběcí stroje Powerplus
- Obráběcí stroje Premion
- Obráběcí stroje Proma
- Obráběcí stroje Proma industry
- Obráběcí stroje Proxxon
- Obráběcí stroje Riwall
- Obráběcí stroje Roxta
- Obráběcí stroje Scheppach
- Obráběcí stroje Sieg
- Obráběcí stroje Skil
- Obráběcí stroje Thermdrill
- Obráběcí stroje TOTAL
- Obráběcí stroje Unicraft
- Obráběcí stroje VeGA
- Obráběcí stroje VERDEMAX
- Obráběcí stroje Worksite
- Obráběcí stroje Worx
- Obráběcí stroje Worx garden
- Obráběcí stroje Worx orange
- Obráběcí stroje Worx power tools
Vrtačky
Frézky
Měřicí technika
Pákové nůžky na plech
Příslušenství
Ruční úkosovací stroje
Svěráky
Tváření
Zakružovačky
Soustruhy
Dlabačky
Hoblovky
Lasery čistící
Pily
Pilový pás - 13x1435/10-14z bimetal pro RPPR-125
-12%
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
CS 4030 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
-3%
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita B-44884 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 21 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
4 bity pro rázový šroubovák Kreator KRT410002
-7%
- Chrome vanadium
- Plochý: 6.0, 8.0
- Philips: PH2, PH3
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 210mm, 60T Kreator KRT020422
-20%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 165mm, 24T Kreator KRT020410
-20%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč pro ponorné pily 120mm, 24T Kreator KRT020306
| Vnější průměr: | 120 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Makita 421664-1 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 10-18mm
-25%
- Protiprachový kryt pro upnutí vrtáku a sekáče
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19021 sekáč plochý SDS-Plus 400x20mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Řetěz 40 cm 3/8", 57, 1,3 mm
-5%
Skladem - ihned k odběru
Fzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 850w EXTOL PREMIUM 8890033
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
CC 16-B 16 Zubové sklíčidlo s kličkou NAREX
-29%
- Rozsah sklíčidla: 3–16 mm
- Upínání / stopka: Upínací kužel B 16
Skladem - ihned k odběru
SBN 18014 SF Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,27 mm
- Rozteč zubů: 1,4 mm
Skladem - ihned k odběru
EKS 2000/35 AL-KO
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.8 kg |
Skladem - ihned k odběru
Seřizovací měrka pro hoblovky ADH C 5914025 Holzstar
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-25074 sekáč plochý SDS-Plus 20x250mm=altD-08729 STOP
-53%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP2071J Příklepová vrtačka,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,2rychlosti,1010W,Makpac
-33%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Makita 196306-3 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old766004-9
-12%
Skladem - ihned k odběru
Vrták do dřeva 12x151 mm Kreator KRT010610
-4%
- Vrták do dřeva s centrovací špičkou, vhodný pro vrtání v tvrdém a měkkém dřevu, upínacích deskách, dýhovaném nábytku a překližce.
- Dvojitá šroubovice zvyšuje vrtací výkon a středicí hrot zajišťuje přesné navrtání materiálu a vykroužení čistého otvoru.
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 7
- 8
- 9
- 10
- 11
- …
- Další ›
- Poslední »