Obráběcí stroje Hecht
PodkategorieSNOW SHOES L - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost L (42 - 46).
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1790 - elektrický hoblík
-27%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 15 mm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 2439 - elektrická řetězová pila
-10%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1568 - přímočará pila
-26%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 65 mm |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-16%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
SNOW SHOES S - protiskluzové boty
-8%
- Protiskluzové návleky (či lidově řečeno "nesmeky") na běžnou obuv s kovovými výseky.
- Velikost S (35 - 38).
Skladem - ihned k odběru
HECHT 813 - pokosová pila s laserem
-3%
- Pokosová pila s laserem pro přesné řezání.
- Příkon 1400 W.
- Průměr kotouče 210 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1531 - aku přímočará pila
-17%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
001060D - pilový řezný kotouč
| Vnější průměr: | 89 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 44 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1575 - pila ocaska
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2500 min-1 |
| Délka kmitu: | 28 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Není skladem