Obráběcí stroje EXTOL PREMIUM
PodkategorieNástavec na vrtačku k stříhání plechu, oboustranný EXTOL PREMIUM 8813651
-23%
- Technické parametry: oboustranný
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce také 3ks stříhacích hlav, 2ks stříhacích jehel, rukojeť a montážní klíč
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák elektrický, 300w, 35nm EXTOL PREMIUM 8890505
-9%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1450 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. rozsah sklíčidla: | 10 mm |
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 900w, polodrážka 24mm EXTOL PREMIUM 8893406
-29%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 24 mm |
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva, s sk plátky, sada 10ks EXTOL PREMIUM 44041
-36%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 6mm, v dřevěné kazetě
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva s sk plátky, sada 35ks EXTOL PREMIUM 44040
-27%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 8mm, v kovovém kufru
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, 450w EXTOL PREMIUM 8890001
-15%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, pneu EXTOL PREMIUM 8865025
-29%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 1800/min
- Průměr vrtáku: 1-10mm
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 3x65mm, sk EXTOL PREMIUM 8801300
-37%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 3x65mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893023 pila kotoučová/řezačka, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM ...
-10%
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 3,7kg
- Kotouč: 89mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Hoblík elektrický, 710w EXTOL PREMIUM 8893404
-7%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 7 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka s příklepem, 850w EXTOL PREMIUM 8890033
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 44800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1400w EXTOL PREMIUM 8893006
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8819653, vrtáky se šestihrannou stopkou a hroty, sada 40ks, hss, crv ...
-12%
- Materiál: HSS, CrV
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vrtáky do kovu: O 2-2,5-3-4-5-6-8mm, vrtáky do dřeva: O 4-5-6-8-10mm, vrtáky ploché do dřeva: 16-22mm, vrtáky do zdiva: O 4-5-6-8-10mm, hroty 1/4"x 25mm (-)4-5,5-7mm, PH1-3, PZ1-3, HEX4-5-6mm, hroty 1/4"x50mm (-)4-5-6-7mm, PH1-2-3, PZ1-2-3, držák hrotů
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová na sklo a keramiku, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801978
-16%
- Info: optimální otáčky 400-1000 ot./min.
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: průměr stopky 9mm, celková délka 65mm, povrch. úprava poniklovaním
Skladem - ihned k odběru
Vrták sds plus do zdiva korunkový, o 73mm x 110mm, m16 EXTOL PREMIUM 8801955
-27%
- Technické parametry: O 73mm x 110mm, M16
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka stopky 110mm (našroubovaná 100mm), závit na stopce M16
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku 2funkční, k stříhání plechu/řezání dřeva EXTOL PREMIUM 8813654
-22%
- Technické parametry: k stříhání plechu/řezání dřeva
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce s rukojetí také náhradní střihací hlavu, náhradní stříhací jehlu, adaptér na rukojeť, plátek na kov o délce 75mm, plátek na dřevo o délce 100mm a montážní imbusový klíč (3mm)
Skladem - ihned k odběru
Vrták na sklo a keramiku karbidový, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801888
-36%
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka pracovní části vrtáku min. 33mm
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »