Obráběcí stroje Powerplus
PodkategorieDrážkovací fréza 1 800W Powerplus POWX0650
-14%
- Hmotnost: 5,5 kg
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý příkon: 1 800 W
- Otáčky naprázdno: 5.000 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-15%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční elektrická pila 900W Powerplus POWXG1032
- Hmotnost: 5 kg
- Objem nádrže na olej: 0,1 l
- Délka lišty: 300 mm
- Rychlost řetězu bez zatížení: 9,5 m/s
Skladem - ihned k odběru
Lamelovací frézka Powerplus POWX1310
-15%
- Rozměr kotouče: prům. 100 x 22 mm - 6T
- Otáčky: 10.800 min⁻¹
- Jmenovitý výkon: 900 W
- Napětí: 230V / 50Hz
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-15%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
Horní frézka 1.500 W Powerplus POWX093
-13%
- Výkon: 1500W-230V-50Hz
- Otáčky: 6.000 - 26.000 min⁻¹
- Kabel: 3m
- Max. pracovní hloubka: 53 mm
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-18%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-17%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku hoblík 20V bezuhlíkový (bez AKU) Powerplus POWDP4050
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
Skladem - ihned k odběru
AKU vyvětvovací pila 40V LI-ION 250mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75385
-10%
- Napětí: 40 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 4,5 m/sec
- Délka lišty : 250 mm
- Řetěz: 3/8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU jednoruční řetězová pila 20V LI-ION 100mm (bez AKU) Powerplus POWDPG7572
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta pro POWX0562 Powerplus POWX0562X
-9%
- Délka: 2x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 12" (300mm) 45T - PREMIUM Powerplus POWACG4421
-5%
- Délka řetězu: 12" - 300 mm
- Počet článků: 45
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-11%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 20" (500mm) 76T - PREMIUM Powerplus POWACG4461
- Délka řetězu: 20" - 500 mm
- Počet článků: 76
- Drážka: 1,5 mm / 0,058"
- Rozteč: 8,255 mm / 0,325"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 4" (100) - 14T POWERPLUS Powerplus POWACG440
-13%
- Délka řetězu: 4" - 100 mm
- Počet článků: 14
- Drážka: 1,1 mm / 0,043"
- Rozteč: 7,6 mm / 0,30"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 16" (400mm) 57T - PREMIUM Powerplus POWACG4441
-13%
- Délka řetězu: 16" - 400 mm
- Počet článků: 57
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250mm) 40T - PREMIUM Powerplus POWACG4412
- Délka řetězu: 10" - 250 mm
- Počet článků: 40
- Drážka: 1,27 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,525 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stojan pro pokosové pily Powerplus POWX075200
-10%
- Nosnost: 150 kg
- Výška stojanu: 100 cm
- Rozsah prodloužení ramen: 118,5 - 200 cm
- Hmotnost: 14 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ocasová pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25100
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
El. Vrtačka s příklepem 600 W Powerplus POWC10200
-13%
| Příkon: | 600 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás