Obráběcí stroje FIELDMANN
PodkategorieFzp 70105-0 20v mini pila fieldmann
-89%
- - bezuhlíkový motor
- - délka lišty 125 mm
- - automatická olejová pumpa
- - rychlost řetězu 8,5 m/s–11 m/s
Skladem - ihned k odběru
Fds 9005-55r sada bitů 75mm fieldmann
-37%
- Sada bitů 55ks
- Fieldmann FDS 9005-55R53ks Bit 75mm:
- - Phillips: ( 0; 1; 2; 3)*2
- - Pozi: 0; 1; 2; 3
Skladem - ihned k odběru
Fzo 2110 dámské zahr. rukavice fieldmann
-32%
- Dámské zahradní rukavice
- Fieldmann FZO 2110Spodní část vyrobená ze syntetické kůže
- Ideální pro ženy / děti
- Moderní vzor ve spojení s kvalitním materiálem
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2005-e ele. pila 2000w fieldmann
-65%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40.5 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 9001 řetěz pro pily fieldmann
-27%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 57
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 16"/405 mm
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2025-e ele. pila 2 400w fieldmann
-38%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.4 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzp 2030-e ele. pila 2400w fieldmann
-41%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Fzo 7010 pracovní rukavice fieldmann
-29%
- Spodní část vyrobena ze syntetické kůže
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Poutko pro snadné navlékání
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - ihned k odběru
Fznr 1350 teleskop. prořezávač fieldmann
-25%
- Teleskopická prořezávací pila pro prořezávání větví v korunách stromů
- Kalené zuby
- Plastový obal čepele
- Teleskopická tyč - max 5 m
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 6005-e teleskop.prořezávač fieldmann
-25%
- Elektrický prořezávač větví
- Fieldmann FZP 6005-EPříkon motoru 600 W
- Nastavitelný úhel řezné hlavy – 3 pozice
- Délka lišty 25 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9023 řetěz pro fzp 2005 fieldmann
-26%
- Náhradní řetěz
- Fieldmann FZP 9023Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 56
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9020-b lišta 40cm, 0.325 fieldmann
-25%
- Lišta pro pily
- Fieldmann FZP 9020-BDélka pilové lišty 16´/405 mm
- Šířka vodící drážky 0,058´ / 1,5 mm
- Dělení řetězu 0,325´
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200805-e přímočará pila fieldmann
-32%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 100 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fduk 70305-0 20v kotouč. pila fieldmann
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdk 201302-e kotouč.pila+laser fieldmann
-32%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 45 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 28 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 9001 pilové listy t-dřevo+ fieldmann
-32%
- 2x T 118 A – Dřevo 2 – 15 mm, PVC; čistý řez
- 2x T 101 AO – Dřevo 5 – 50 mm; rychlý řez
- 2x T 144 D – Dřevo 3 – 30 mm; čistý řez
- 2x T 101 B – Dřevo 3 – 30 mm, Epoxid do 30 mm; čistý řez
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 211050-e sds příklep.vrtač.fieldmann
-48%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 1050 min-1 |
| Typ sklíčidla: | SDS-Plus |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 201205-e příklep.vrtačka fieldmann
-48%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzp 9016 řetěz 14 pro fzp 2000 fieldmann
-28%
- Dělení řetězu 3/8´
- Počet článků 52
- Šířka vodící drážky 1,3 mm
- Délka lišty 14"/355 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdp 200451-e přímočará pila fieldmann
-34%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpp 200705-e ponorná pila fieldmann
-48%
- Napájení 230 V/50 Hz
- Příkon 705 W
- Otáčky motoru bez zatížení 4 500 ot./min
- Řezný kotouč Ø 89 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdpo 200711-e el. šavlová pila fieldmann
-34%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fzo 6010 pracovní rukavice fieldmann
-42%
- Spodní část vyrobena ze syntetiky kůže
- Zesílená dlaňová vystýlka pro tlumení vibrací
- Svrchní část z pružného neoprenu
- Zajištění proti sklouznutí pomocí pásku se suchým zipem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Fdv 9201 sada 39 ks vrtáků fieldmann
-45%
- Vrtáky do železa – 39ks, Premium Quality
- 1mm - 4ks; 1.5mm – 4ks; 2mm – 4ks; 2.5mm – 4ks; 3mm – 3ks; 3.5mm – 3ks; 4mm – 3ks; 4.5mm – 3ks; 5mm – 3ks; 5.5mm –
- 3ks; 6mm – 3ks; 8mm – 1ks; 10mm – 1ks
Skladem - do 3-5 dnů u Vás