Obráběcí stroje Güde
PodkategorieNÁHRADNÍ NOŽE, 2DÍLNÁ SADA Güde 55138
-27%
- Kompatibilita: GADH 200
- Rozměry: 210 x 22 x 2 mm
- Počet nožů: 2
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 22
Skladem - ihned k odběru
HORNÍ FRÉZKA OF 1200 E Güde 58117
-34%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Jmenovitý příkon: 1.200 W
- Volnoběžné otáčky: 11.000 - 30.000 ot./min.
- Max. frézovací zdvih: 55 mm
Skladem - ihned k odběru
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO SDS-PLUS 13 MM Güde 58175
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 80
- Výška sestaveného zařízení v mm: 50
- Délka sestaveného zařízení v mm: 150
Skladem - ihned k odběru
Drážkovací frézka do zdiva MD 1700 Güde 58090
-13%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Max. volnoběžné otáčky: 4000 min-¹
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Dělicí pila na kov GMT 355-2.2 Güde 40556
-35%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Otáčky motoru: 4200 min-¹
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
SKLÍČIDLO RYCHLOUPÍNACÍ 3 - 16 mm Güde 38332
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Rozsah upnutí: 3,0 - 16 mm
- Úchyt: B16
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 50
Skladem - ihned k odběru
RUČNÍ HOBLÍK HO 82-850 Güde 58118
-25%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
| Max. hloubka falcování: | 13 mm |
Skladem - ihned k odběru
STROJNÍ SVĚRÁK 75 MM Güde 38318
-30%
- Šířka čelisti: 75 mm
- Maximální rozevření: 55 mm
- Rozteč upínacích otvorů v základně: 110 mm
- Kompatibilita s modely vrtaček GUDE®: 55120, 55190, 55191, 55192,
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů GF 180 Güde 55410
-35%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 600 W
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
AKU PILA OCASKA USS 12-0 Güde 58608
-43%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ PÁS 1425X10X0,65 MM,6 Z Güde 83817
-28%
- Rozměry: 1.425 x 10 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
HOBLOVKA S PROTAHEM GADH 254 Güde 55441
-14%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1.500W / P1
- Otáčky nožové hřídele: 8.500 min-1
- Počet nožů: 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X6X0,65 MM, 6 Z Güde 83815
-28%
- Rozměry: 1.425 x 6 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 6
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hoblovka s protahem GADH 200 Güde 55440
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1.250 W/P1
- Otáčky nožové hřídele: 8.000/min.
- Počet nožů: 2
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
STOLEK PRO HORNÍ FRÉZKU OFT855 Güde 58086
-24%
- Přípojka: 230 V ~ 50 Hz
- Pracovní stůl: 860 x 334 mm
- Max. průměr frézovacího koše: 155 mm
- Max. průměr frézek: 22 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X5X0,65 MM,14 Z Güde 83816
-28%
- Rozměry: 1.425 x 4 x 0,65 mm
- Počet zubů: 14 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »