Obráběcí stroje
Kategorie Obráběcí stroje obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 10708 produktů. Obráběcí stroje je rozdělena na 16 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Obráběcí stroje -
- Obráběcí stroje ACTIVE
- Obráběcí stroje Aircraft
- Obráběcí stroje AL-KO
- Obráběcí stroje Beta
- Obráběcí stroje Bosch
- Obráběcí stroje BOW
- Obráběcí stroje Cleancraft
- Obráběcí stroje CRAMER
- Obráběcí stroje EXTOL CRAFT
- Obráběcí stroje EXTOL INDUSTRIAL
- Obráběcí stroje EXTOL LADY
- Obráběcí stroje EXTOL PREMIUM
- Obráběcí stroje Ferm
- Obráběcí stroje FIELDMANN
- Obráběcí stroje Flex
- Obráběcí stroje FORTUM
- Obráběcí stroje Gadget
- Obráběcí stroje Greenline
- Obráběcí stroje Güde
- Obráběcí stroje Hawera
- Obráběcí stroje Hecht
- Obráběcí stroje Holzkraft
- Obráběcí stroje Holzstar
- Obráběcí stroje Karnasch
- Obráběcí stroje KITO
- Obráběcí stroje Kreator
- Obráběcí stroje Lumag
- Obráběcí stroje Makita
- Obráběcí stroje Metabo
- Obráběcí stroje Metallkraft
- Obráběcí stroje MTD
- Obráběcí stroje Narex
- Obráběcí stroje Nezadaná
- Obráběcí stroje Numco
- Obráběcí stroje Optimum
- Obráběcí stroje Powerplus
- Obráběcí stroje Premion
- Obráběcí stroje Proma
- Obráběcí stroje Proma industry
- Obráběcí stroje Proxxon
- Obráběcí stroje Riwall
- Obráběcí stroje Roxta
- Obráběcí stroje Scheppach
- Obráběcí stroje Sieg
- Obráběcí stroje Skil
- Obráběcí stroje Thermdrill
- Obráběcí stroje TOTAL
- Obráběcí stroje Unicraft
- Obráběcí stroje VeGA
- Obráběcí stroje VERDEMAX
- Obráběcí stroje Worksite
- Obráběcí stroje Worx
- Obráběcí stroje Worx garden
- Obráběcí stroje Worx orange
- Obráběcí stroje Worx power tools
Vrtačky
Frézky
Měřicí technika
Pákové nůžky na plech
Příslušenství
Ruční úkosovací stroje
Svěráky
Tváření
Zakružovačky
Soustruhy
Dlabačky
Hoblovky
Lasery čistící
Pily
Proma SPF-1000PH - Soustruh na kov s digitálním odměřováním
- Univerzální soustruhy jsou určeny pro opracování obrobků z kovů, plastů i dřeva. Poskytují vhodné řezné podmínky pro hospodárné obrábění všech běžně používaných materiálů od hliníku a jeho slitin, přes neželezné kovy, až po ocele vysoké pevnosti. Soustruh umožňuje vnější i vnitřní soustružení válcových ploch, kuželových a čelních ploch, zapichování, upichování, vrtání apod. Na stroji lze řezat všechny dané druhy závitu s velkým rozsahem stoupáním. Univerzálnost soustruhů zvyšuje možnost použití zvláštního příslušenství.Nastavitelná vůle vřetene (kuželíková ložiska)
- Volba posuvu ruční - strojní
- Vyznačují se optimálním rozsahem otáček, který umožňuje vnější i vnitřní soustružení válcových ploch, kuželových a čelních ploch, zapichování, upichování, vrtání apod.Velmi výkonný univerzální soustruh, vysoce přesný s velkou výbavou a s digitálním odměřovánímNa strojích lze řezat všechny dané druhy závitů s velkým rozsahem stoupání
- Stabilní a robustní litinové provedení
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma RPI-451 Kožená zástěra
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
CS 3635 Li 36V AL-KO
| Napětí akumulátoru: | 36 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma Sklíčidlo 4čel. nesoustředné pro DSL-1100V, DSL-450/1000, DSK-1500
- Sklíčidlo 4čel. nesoustředné pro DSL-1100V, DSL-450/1000, DSK-1500
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 6412 Vrtačka 1,5-10mm,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita RP0900 Vrchní frézka 900W
-12%
- Příkon: 900 W
- Otáčky naprázdno: 27.000 min-1
- Výška zdvihu: 0 - 35 mm
- Upínání nástroje: 8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1911B Velkoplošný hoblík 110mm,900W
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 110 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 16000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS0600 Ruční kotoučová pila 270mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 101 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 71 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101J Ruční kotoučová pila 190mm,1400W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV0600K Přímočará pila s regulací a předkyvem,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 23 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4326 Přímočará pila 450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1641K Příklepová vrtačka s kufrem,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,680W
-12%
| Příkon: | 680 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP2070J Příklepová vrtačka 1,5-13mm,2rychlosti,1010W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Max. počet úderů: | 58000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR188Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV182Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-78324 sekáč plochý SDS-Plus 50×250mm pod úhlem 20st. =old P-24941
-18%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma APR-2 - Ruční lis s ráčnou 2T
- Ruční mechanický ráčnový lis PROMA APR-2APR-2 je ruční mechanický lis s ráčnou a otočnou pracovní deskou. APR-2 je vybaven ráčnou pro snazší obsluhu kratšími pohyby pákou, která usnadní nastavení pozice beranu do ideální úvratě pro lisování. V pracovní desce jsou čtyři volitelné šířky drážek. Používá se na lisování a rozlisování ložisek, pouzder a mnoha dalších dílců. Lis je stabilní konstrukce z kvalitní šedé litiny. Najde uplatnění ve strojírenství, zámečnictví i autoservisech a všude tam, kde je velká variabilita lisovacích prací.Hlavní výhody
- Ráčna pro ideální nastavení úvratě beranu k lisování Vhodný pro běžnou lisovací práci, děrování Možnost upevnění nástroje v beranu Tělo lité z vysoce kvalitní litiny Nejvíce se hodí pro rychlé a přesné práce Stůl má 4 velikosti drážek Možnost upevnění k desce stolu přes otvory pro montáž Součásti dodávky hřebenového lisu s ráčnou PROMA APR-2
- Otočná deska Ovládací ráčnová páka
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV001GZ Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 700 W
- Počet zdvihů: 800-3.500 min-1
- Výška zdvihu: 26 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Proma PS-201/45 - Podélný posuv pro frézku FP-45P, 48SP, 48SPN
- PS-201/45 - Podélný posuv pro frézku FP-45P, 48SP
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Špatně označené rukavice lurex, velikost 7" EXTOL PREMIUM 8856649-R1
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 16" (400mm) 57T - PREMIUM Powerplus POWACG4441
-13%
- Délka řetězu: 16" - 400 mm
- Počet článků: 57
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250mm) 40T - PREMIUM Powerplus POWACG4412
- Délka řetězu: 10" - 250 mm
- Počet článků: 40
- Drážka: 1,27 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,525 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 61
- 62
- 63
- 64
- 65
- …
- Další ›
- Poslední »