Obráběcí stroje
Kategorie Obráběcí stroje obsahuje vše, co by se vám mohlo hodit. Vyberte si z 10708 produktů. Obráběcí stroje je rozdělena na 16 podkategorií. Vše vybráno od profesionálů, kteří jsou již 30 let na trhu!
- Obráběcí stroje -
- Obráběcí stroje ACTIVE
- Obráběcí stroje Aircraft
- Obráběcí stroje AL-KO
- Obráběcí stroje Beta
- Obráběcí stroje Bosch
- Obráběcí stroje BOW
- Obráběcí stroje Cleancraft
- Obráběcí stroje CRAMER
- Obráběcí stroje EXTOL CRAFT
- Obráběcí stroje EXTOL INDUSTRIAL
- Obráběcí stroje EXTOL LADY
- Obráběcí stroje EXTOL PREMIUM
- Obráběcí stroje Ferm
- Obráběcí stroje FIELDMANN
- Obráběcí stroje Flex
- Obráběcí stroje FORTUM
- Obráběcí stroje Gadget
- Obráběcí stroje Greenline
- Obráběcí stroje Güde
- Obráběcí stroje Hawera
- Obráběcí stroje Hecht
- Obráběcí stroje Holzkraft
- Obráběcí stroje Holzstar
- Obráběcí stroje Karnasch
- Obráběcí stroje KITO
- Obráběcí stroje Kreator
- Obráběcí stroje Lumag
- Obráběcí stroje Makita
- Obráběcí stroje Metabo
- Obráběcí stroje Metallkraft
- Obráběcí stroje MTD
- Obráběcí stroje Narex
- Obráběcí stroje Nezadaná
- Obráběcí stroje Numco
- Obráběcí stroje Optimum
- Obráběcí stroje Powerplus
- Obráběcí stroje Premion
- Obráběcí stroje Proma
- Obráběcí stroje Proma industry
- Obráběcí stroje Proxxon
- Obráběcí stroje Riwall
- Obráběcí stroje Roxta
- Obráběcí stroje Scheppach
- Obráběcí stroje Sieg
- Obráběcí stroje Skil
- Obráběcí stroje Thermdrill
- Obráběcí stroje TOTAL
- Obráběcí stroje Unicraft
- Obráběcí stroje VeGA
- Obráběcí stroje VERDEMAX
- Obráběcí stroje Worksite
- Obráběcí stroje Worx
- Obráběcí stroje Worx garden
- Obráběcí stroje Worx orange
- Obráběcí stroje Worx power tools
Vrtačky
Frézky
Měřicí technika
Pákové nůžky na plech
Příslušenství
Ruční úkosovací stroje
Svěráky
Tváření
Zakružovačky
Soustruhy
Dlabačky
Hoblovky
Lasery čistící
Pily
SBN 2304 MR Pilové plátky NAREX
-34%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,7 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
SBN 1304 MR Pilové plátky NAREX
-27%
- Šířka: 8 mm
- Množství v balení: 2 ks
- Tloušťka: 1,25 mm
- Rozteč zubů: 4 mm
Skladem - ihned k odběru
Riwall PRO Pilový řetěz 3/8" 1,3 mm ( lišta 12" ) 44 článků pro RPCS 2630
-11%
- Typ příslušenství: pilové řetězy
- Délka vodící lišty: 300 mm
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Rozteč řetězu: 3/8 ''
Skladem - ihned k odběru
Proma SVP-75 - Prismatický svěrák
- SVP-75 - Prismatický svěrák
Skladem - ihned k odběru
EKS 2400/40 AL-KO
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Nástrčný klíč magnetický 8 mm Kreator KRT062100
-6%
Skladem - ihned k odběru
Stolní vrtačka GTB 13/355 Güde 55200
-33%
- Typ pohonu: elektrický
- Typ sklíčidla: zubové
- Rozsah sklíčidla : 1,5 - 13 mm
- Počet rychlostí vrtačky: 5
Skladem - ihned k odběru
Vrtačka, pneu EXTOL PREMIUM 8865025
-29%
- Hmotnost: 1,1kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 1800/min
- Průměr vrtáku: 1-10mm
Skladem - ihned k odběru
CK 16-8 Klička ke sklíčidlu NAREX
-25%
- ø středicího čepu: 8 mm
Skladem - ihned k odběru
HECHT 9936 - accu pila
-16%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 3.9 kg |
Skladem - ihned k odběru
Horní frézka 1.500 W Powerplus POWX093
-13%
- Výkon: 1500W-230V-50Hz
- Otáčky: 6.000 - 26.000 min⁻¹
- Kabel: 3m
- Max. pracovní hloubka: 53 mm
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na dřevo 130mm, 18T Kreator KRT020402
-25%
| Vnější průměr: | 130 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 18 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
SADA FRÉZ K HORNÍ FRÉZCE Güde 58315
-30%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 88
- Výška sestaveného zařízení v mm: 49
- Délka sestaveného zařízení v mm: 168
Skladem - ihned k odběru
VeGA TCS5000 PRO
| Výkon motoru: | 2.2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 50.1 cm3 |
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - ihned k odběru
EPL 12-7 BE Přímočará pila NAREX
-26%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2900 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
SG-EPL 120 Vložka proti třepení materiálu NAREX
-4%
- Množství v balení: 5 ks
Skladem - ihned k odběru
54-Bit Box M 54dílná sada bitů s magnetickým organizérem NAREX
-36%
- Množství v balení: 54 ks
- Upínání / stopka: C6.3
Skladem - ihned k odběru
Special Alu NAREX 160×2.2×20 52TFZ
-35%
| Vnější průměr: | 160 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 52 z |
| Použití na: | Multi Material |
Skladem - ihned k odběru
Proma DS-43N - Stojan na vrtačku
- DS-43N - Stojan na vrtačkuprofi provedenílze upnout svěrák Proma SVP-75 a SV-75
Skladem - ihned k odběru
Proma SV-100 - Příruční svěrák š.106mm roz.110mm
- SV-100 - Příruční svěrák š.100mm roz.95mm
Skladem - ihned k odběru
SDS Plus sekáč špice 250mm Kreator KRT011001
-16%
- Tento špičatý sekáč má upínání typu SDS plus a délku 250 mm.
- Je ideální pro sekání do kamene nebo betonu.Sekáč je odolný a velmi pevný.
- Sekáče typu SDS plus nejsou kompatibilní se sekáči typu SDS max a naopak.
Skladem - ihned k odběru
AH-57/230 Přídavné držadlo NAREX
-29%
- ø upínacího krku: 57 mm
- Celková délka (L2): 230 mm
Skladem - ihned k odběru
SC 45DL 3/8" LP 1,3 Pilový řetěz NAREX
-28%
- Pracovní délka (L1): 300 mm
- Rozteč: 3/8"
- Tloušťka vodícího článku: 1,3 mm
- Počet článků: 45
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- …
- Další ›
- Poslední »