Nářadí Makita
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Vysavače
Sponkovačky a hřebíkovačky
Výhodné sety nářadí
Horkovzdušné pistole
Mikronářadí
Multifunkční nářadí
Nůžky na plech
Řezačky
Nýtovací pistole
Ostatní
Rádia
Výtlačné pistole
Makita 410306-2 úzká hubice VC1310/2510/3210L
-13%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37194 brusný pás 76x533mm K80 5ks=oldP-00181
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37219 brusný pás 76x533mm K120 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0800 Hoblík 82mm,620W
-12%
| Příkon: | 620 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2.5 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF485RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17572 vrták SDS-Plus D 30x400/460mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37172 brusný pás 76x533mm K40 5ks
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-72899 prachový pytlík 5ks z netkané textilie pro VC2010L VC2511
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34176 špičák SDS-Max 300mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34207 sekáč plochý SDS-Max 300x25mm
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34182 špičák SDS-Max 400mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-70219 filtr centrální 446L VC2512L VC2000=old W302000490
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita TD0101F Rázový šroubovák 100Nm,230W
-26%
| Příkon: | 230 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 3600 min-1 |
| Max. kroutící moment: | 100 Nm |
| Počet rázů: | 3200 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF482Z Aku vrtací šroubovák Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 62 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DSS610Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DCX200CL Mikina L s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Skladem - ihned k odběru
Makita MR009GZ Aku rádio s DAB, BlueTooth a LED lampou Li-ion XGT 40V Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Doba svícení: až 47 hod s BL4040
- Frekvence pásma (FM): 87,5 - 108 MHz
- Frekvence DAB: 174.928 - 239.200 MHz
Skladem - ihned k odběru
Makita GA023GM201 Aku úhlová bruska s regulací 125mm Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-71962 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HP001GM201 Aku bezuhlíkový příklepový šroubovák Li-ion XGT 40V/4,0Ah,Makpac
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 102 Nm |
Skladem - ihned k odběru
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »