Nářadí Makita
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Hoblíky
Míchadla
Kompresory
Utahováky rázové
Vysavače
Sponkovačky a hřebíkovačky
Výhodné sety nářadí
Horkovzdušné pistole
Mikronářadí
Multifunkční nářadí
Nůžky na plech
Řezačky
Nýtovací pistole
Ostatní
Rádia
Výtlačné pistole
Makita 198993-4 mazací tuk na nástroje = old 194659-4,194683-7
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00050 vrták SDS-Plus D 6x50/110mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA5030R Úhlová bruska 125mm,720W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 720 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita 421342-3 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 6-14mm
-28%
- Protiprachový kryt MAKITAo 6–14 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita HR2470 Kombinované kladivo 2,4J,780W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 780 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita 9558HNRG Úhlová bruska 125mm,840W
-12%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 840 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00066 vrták SDS-Plus D 6x100/160mm
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 9911 Pásová bruska 457x76mm,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 76 mm |
| Délka pásu: | 457 mm |
| Max. rychlost pásu: | 270 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9020RF Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2200W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2200 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19180 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 17 ks v hliníkovém kufru
-41%
- Popis pro:Sada SDS Plus Makita D-19180Vrták SDS Plus pr.5/110mmVrták SDS Plus pr.6/110mmVrták SDS Plus pr.6/160mmVrták SDS Plus pr.8/110mmVrták SDS Plus pr.8/160mmVrták SDS Plus pr.8/210mmVrták SDS Plus pr.10/110mmVrták SDS Plus pr.10/160mmVrták SDS Plus pr.10/210mmVrták SDS Plus pr.12/160mmVrták SDS Plus pr.12/260mmVrták SDS Plus pr.14/260mmSekáč SDS Plus špičatý 140mmSekáč SDS Plus špičatý 250mmSekáč SDS Plus plochý 20x140mmSekáč SDS Plus plochý 20x250mmSekáč široký SDS Plus 40x250mmKufřík AL
Skladem - ihned k odběru
Makita D-46361 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v plastové krabičce
-12%
- Kvalitní vrtáky SDS plus MAKITA
Skladem - ihned k odběru
Makita HM0870C Sekací kladivo 7,6J,1100W
-12%
| Příkon: | 1100 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 7.6 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO3711 Vibrační bruska s regulací 185x93mm,190W
-12%
- Příkon: 190 W
- Počet zdvihů: 4.000 - 11.000 min-1
- Počet úderů za minutu: 8.000 - 22.000 min-1
- Oscilační obvod (O): 2 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita HR2470T Kombinované kladivo s výměnným sklíčidlem 2,4J,780W
-12%
- Upnutí / velikost vrtáku: Upraveno pro nástroje SDS-PLUS
- Příkon: 780 W
- Otáčky naprázdno: 0 - 1.100 min-1
- Počet úderů naprázdno: 0 - 4.500 min-1
Skladem - ihned k odběru
Makita GA9050R Úhlová bruska s elektronikou 230mm,2000W
-12%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2000 W |
| Max. otáčky: | 6600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-08361-50 mazací tuk pro pneumatické nářadí 30g = oldP-08361
-28%
- Makita Mazací tuk na převodovky
Skladem - ihned k odběru
Makita B-57146 metr svinovací 5,5m
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00393 kotouč brusný ocel X-Lock 125x6x22.23mm
-29%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37138 brusný pás 76x457mm K120 5ks=oldP-20111
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita HM1203C Sekací kladivo 19,1J,1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 19.1 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | SDS-Max |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H03-4 řetěz pilový 40cm 1.1mm 3/8" .043" 56čl LP Makita
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita DHP453SYE Aku příklepový šroubovák Li-ion LXT 18V/1,5Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 42 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H02-6 pilový řetěz Makita 35cm 1,1mm .043" 3/8"LP 52čl
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H00-0 řetěz pilový 25cm 1.1mm 3/8" .043" 40čl LP Makita = old 199075-5
-12%
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »