Hoblíky Makita
PodkategorieMakita D-07945 2ks otočný nůž 82mm = old P-04282,793322-2,A-82921
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0800 Hoblík 82mm,620W
-12%
| Příkon: | 620 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2.5 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 1806B Velkoplošný hoblík 170mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 170 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 15000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0810C Hoblík 82mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 4 mm |
| Max. hloubka falcování: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP0810 Hoblík 82mm,850W
-12%
| Příkon: | 850 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 4 mm |
| Max. hloubka falcování: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 794060-9 brusný kámen 180-1200
-12%
- Popis pro:
- Obtahovací brousek Makita 180 mmPro typ hoblíku: 1806B.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1911B Velkoplošný hoblík 110mm,900W
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 110 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 16000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M1902 Hoblík MT82mm,500W
-12%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 1 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-02870 HSS nůž 312mm pro KP312S 2ks
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP312S Velkoplošný hoblík 312mm,2200W
-12%
| Příkon: | 2200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 312 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3.5 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 12000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP001GZ01 Aku hoblík Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-22%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 1.100 W
- Otáčky naprázdno: 15.000 min-1
- Šířka hoblování: 82 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DKP181ZU Aku hoblík Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DKP181Z Aku hoblík Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 3 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita M1901 Hoblík MT 82mm,500W
-12%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DKP180Z Aku hoblík Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-20018 HM-otočné nože 10ks/bal. 82mm =oldP-20024
-12%
- Otočný nůž – tvrdokov 82 mm (10 ks)
- Použitelný pro typ hoblíku 1902, N1923B, 1923H.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 123055-9 přípravek na broušení nožů
-12%
- Popis pro:
- Držák nože pro broušení nožů z HSS 110 mmPřípravek na broušení nožů hoblíkuPro typ hoblíku: 1806B.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 794061-7 brusný kámen 150-1200
-18%
- Popis pro:
- Obtahovací brousek Makita 150 mm.Pro typ hoblíku: 1902, 1911B, N1923B, 1923H.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 123053-3 paralerní doraz
-12%
- Paralelní doraz MAKITA 1806B
- Pro typ hoblíku:1806B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164371-0 paralerní doraz L-170 STOP
-12%
- Paralelní doraz MAKITA 1902, 1911B
- Pro typ hoblíku:1902,1911B
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165259-7 paralelní vodítko 1923H= old 164432-6=new165581-2
-12%
- Paralelní doraz MAKITA N1923B1923H
- Pro typ hoblíku:N1923B1923H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 122354-6 adaptér pro odsávání 1923H STOP
-20%
- Popis pro:
- Zařízení pro odvádění třísek MAKITA 1923HPro typ hoblíku: 1923H
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita A-86175 přítlačná deska = old 008199, 343433-9 1ks
-12%
- Popis pro:
- Přítlačné destičky pro otočný nůž 82 mmPoužitelný pro typ hoblíku 1902, n1923b, 1923h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DKP180RTJ Aku hoblík Li-ion LXT 18V/5,0 Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás