Aku nářadí Makita
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku horkovzdušné pistole
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Makita D-07945 2ks otočný nůž 82mm = old P-04282,793322-2,A-82921
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 194080-7 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací = old 193886-0
-12%
- Makita Sklíčidlo pro rychlou výměnu (SDS-Plus) HR2450T
Skladem - ihned k odběru
Makita B-44884 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 21 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37116 brusný pás 76x457mm K80 5ks=old P-20096
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita 421664-1 prachovka pro vrtáky SDS-Plus 10-18mm
-25%
- Protiprachový kryt pro upnutí vrtáku a sekáče
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H11-5 řetěz pilový 35cm 1.3mm 3/8" .050" 52čl LP Makita = old 958492052, 531492652, 511...
-22%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-19021 sekáč plochý SDS-Plus 400x20mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita GA6021 Úhlová bruska 150mm,1050W
-12%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1050 W |
| Max. otáčky: | 10000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Makita P-25074 sekáč plochý SDS-Plus 20x250mm=altD-08729 STOP
-53%
Skladem - ihned k odběru
Makita E-00402 kotouč brusný nerez X-Lock 125x6x22.23mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita 196306-3 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old766004-9
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37122 brusný pás 76x457mm K100 5ks=old P-20105
-39%
Skladem - ihned k odběru
Makita UC3541A Elektrická pila 350 mm,1800W
-12%
| Příkon: | 1800 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 4.7 kg |
Skladem - ihned k odběru
Makita BO5031 Excentrická bruska s regulací 125mm,300W
-12%
| Příkon: | 300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita DF330DWE Aku šroubovák Li-ion 10,8V/1,3Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 10,8 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 24 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 4327 Přímočará pila s regulací,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-72861 sada vrtáků s válcovou stopkou do dřeva 5 ks v plastové krabičce
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37194 brusný pás 76x533mm K80 5ks=oldP-00181
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37219 brusný pás 76x533mm K120 5ks
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita DDF485RFJ Aku bezuhlíkový šroubovák Li-ion LXT 18V/3,0 Ah,Makpac
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18 V / 3,0 Ah
- Otáčky naprázdno na 1. převod: 0 - 500 min-1
- Otáčky naprázdno na 2. převod: 0 - 1.900 min-1
- Rozsah upínání sklíčidla: 1,5 - 13 mm
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17572 vrták SDS-Plus D 30x400/460mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita P-37172 brusný pás 76x533mm K40 5ks
-32%
Skladem - ihned k odběru