Pily Güde
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Stavební pily
Zahradní pily
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,65 x 10Z/" Güde 40551
-24%
- Počet zubů na 1̋: 10
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PŘÍMOČARÁ PILA STS 710 Güde 58217
-25%
- Výkon motoru: 710 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 800 - 3000 ot./min
- Výška zdvihu: 18 mm
- Max. hloubka řezu do dřeva: 80 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PŘÍMOČARÁ PILA STS 850 Güde 58219
-25%
- Výkon motoru: 850 W
- Volnoběžné otáčky: 800 - 3000 ot./min
- Výška zdvihu: 20 mm
- Max. hloubka řezu do dřeva: 100 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1826x13x0,65x6Z Güde 83820
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 13
- Výška sestaveného zařízení v mm: 0,65
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1826
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU OKRUŽNÍ PILA KS 18-0 Güde 58517
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 48 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-27%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKUMULÁTOROVÁ KMITACÍ PILA STS 18-0 Güde 58512
-24%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2400 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŘETĚZ NÁHRADNÍ K 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická řetězová pila KS 355 EC Güde 95031
-24%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x60Z Güde 55263
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová řetězová pila KS 450-53 Güde 95015
-30%
| Výkon motoru: | 2 kW |
|---|---|
| Zdvihový objem: | 53 cm3 |
| Délka lišty: | 50 cm |
| Váha: | 5.1 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
POKOSOVÁ PILA GRK 2134.1 BSL Güde 55257
-30%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1500 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°/90°: 65 x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PÁSOVÁ PILA GBS 300 Güde 83812
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 750 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 370 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 254X30 MM, 24 Z Güde 55163
-28%
| Vnější průměr: | 254 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,6 5x 14Z/" Güde 55142
-26%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 315X30 MM, 48 Z Güde 55185
-28%
- Typ pilového kotouče: SK
- Rozměry: 315 x 30 mm
- Počet zubů: 48
- Kompatibilita s modely pil: 55150, 55152
Není skladem
Pilový pás bimetalový 1435 x 13 x 0,65 x 8 - 12Z/" Güde 40545
-25%
- Počet zubů na 1̋: střídavě 8 a 12
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1435 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Není skladem
POKOSOVÁ PILA GRK 3034.1 BSL Güde 55259
-13%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.000 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°- 90°: 90 x 340 mm
Není skladem
SADA PILOVÝCH PLÁTKŮ, 5DÍLNÁ Güde 58156
-25%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 70
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 100
Není skladem
Pilový řetěz GEK 28/1,1/0,3" Güde 58527
-25%
- Počet vodících článků: 28
- Šířka vodícího článku: 1,1 mm
- Rozteč řetězu: 0,3"
- Délka: 210 mm
Není skladem
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/4Z Güde 55086
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 4 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Není skladem
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 40 Z Güde 55075
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Není skladem