Pily Güde
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Stavební pily
Zahradní pily
Řezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Dělicí pila na kov GMT 355-2.2 Güde 40556
-35%
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 2200 W
- Otáčky motoru: 4200 min-¹
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Řezačka obkladů GF 180 Güde 55410
-35%
- Typ pohonu: elektrický
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
- Výkon motoru (P1): 600 W
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
AKU PILA OCASKA USS 12-0 Güde 58608
-43%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ PÁS 1425X10X0,65 MM,6 Z Güde 83817
-28%
- Rozměry: 1.425 x 10 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X6X0,65 MM, 6 Z Güde 83815
-28%
- Rozměry: 1.425 x 6 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 6
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X5X0,65 MM,14 Z Güde 83816
-28%
- Rozměry: 1.425 x 4 x 0,65 mm
- Počet zubů: 14 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1435 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 40548
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1435 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 55145
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBS 116 Güde 40554
-14%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBS 125 V Güde 40543
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PONORNÁ PILA TS 57-1400 KE SET Güde 58232
-8%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1400 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 2.200 - 5.200 ot./min.
- Max. hloubka řezu s lištou: 0° - 52 mm45° - 37 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová vyvětvovací pila GAK 1001 B Güde 94418
-26%
- Zdvihový objem válce: 30 cm³
- Výkon motoru: 900 W
- Otáčky motoru: 7500-9000 min-¹
- Délka řezu: 180 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila GWS 700 HM-2 Güde 1718
-28%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1155 mm
- Délka: 1350 mm
- Výkon motoru (P1): 5,2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBS 1100 Güde 40553
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBSD 116 DIGITAL Güde 40557
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stolní pila GTKS 315/400 V Güde 55152
-31%
- Přípojka: 400 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.200 W/P 1
- Volnoběžné otáčky: 2.800 ot./min.
- Max. řezná výška 90°: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »