Pásové pily Güde
PodkategorieŘezný kotouč na kov 350 x 25,4 Güde 40541
-27%
- Pro pily: okružní
- Určení kotouče: kov
- Průměr kotouče: 350 mm
- Tloušťka kotouče: 3 mm
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PÁS PILOVÝ 2240X12,7 MM/6Z Güde 55088
-28%
- Rozměry: 2.240 x 12,7 x 0,4 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 55064
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ PÁS 1425X10X0,65 MM,6 Z Güde 83817
-28%
- Rozměry: 1.425 x 10 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 10
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X6X0,65 MM, 6 Z Güde 83815
-28%
- Rozměry: 1.425 x 6 x 0,65 mm
- Počet zubů: 6 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 6
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ PÁS 1425X5X0,65 MM,14 Z Güde 83816
-28%
- Rozměry: 1.425 x 4 x 0,65 mm
- Počet zubů: 14 z/1“
- Kompatibilita s pilou: 83810
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 5
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1435 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 40548
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1435 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 6Z/" Güde 55145
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBS 116 Güde 40554
-14%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBS 125 V Güde 40543
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBS 1100 Güde 40553
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pásová pila na kov MBSD 116 DIGITAL Güde 40557
-28%
- Typ pohonu pily: elektrická
- Typ pásové pily: stolní
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SADA PILOVÝCH PLÁTKŮ, 6DÍLNÁ Güde 58157
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 70
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 210
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PÁSOVÁ PILA GBS 250 Güde 83811
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 375 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 400 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 14Z/" ES Güde 55141
-28%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,65 x 14Z/" Güde 40552
-27%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,9 x 6Z/" Güde 40550
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »