Zahradní pily na dřevo Güde
PodkategorieElektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 165 x 20 MM, 48Z Güde 58334
-30%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 48 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
PILOVÝ KOTOUČ 250X20 MM, 50 Z Güde 55023
-30%
| Vnější průměr: | 250 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 50 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Akumulátorová řetězová pila MK 18-201-05 Güde 58476
-33%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 15.8 cm |
Skladem - ihned k odběru
Pilový kotouč na kov 355 x 25,4 x 72Z Güde 40539
-25%
| Vnější průměr: | 355 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 25.4 mm |
| Počet zubů: | 72 z |
| Použití na: | Kov |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Motorová vyvětvovací pila GAK 1001 B Güde 94418
-26%
- Zdvihový objem válce: 30 cm³
- Výkon motoru: 900 W
- Otáčky motoru: 7500-9000 min-¹
- Délka řezu: 180 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kolébková pila GWS 700 HM-2 Güde 1718
-28%
- Šířka: 800 mm
- Výška: 1155 mm
- Délka: 1350 mm
- Výkon motoru (P1): 5,2 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 700x30x4,2 - 42Z Güde 1865
-30%
- Typ pilového kotouče: HM
- Průměr pilového kotouče: 700 mm
- Otvor pilového kotouče: 30 mm
- Počet zubů: 42
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PILOVÝ KOTOUČ 210X30 MM, 60 Z Güde 55076
-28%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 60 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová řetězová pila KS 18-401-30 Güde 58406
-26%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18-201-05 Güde 58594
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Max. rychlost řetězu: 4 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická řetězová pila KS 405 EC Güde 95033
-25%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-27%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18-0 Güde 58595
-26%
- Max. rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 170 mm
- Šířka: 120 mm
- Výška: 175 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové teleskopické nůžky na živé ploty HST 18-0 Güde 58593
-24%
- Délka střihu: 430 mm
- Druh pohonu: akumulátorový
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Délka lišty: 57 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 450 mm Güde 94888
-27%
- Délka lišty: 45 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 500
- Šířka: 3,8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní řetěz 33-1,3-3,8" Güde 95158
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 23
- Výška sestaveného zařízení v mm: 6
- Délka sestaveného zařízení v mm: 300
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 400 mm Güde 94885
-27%
- Délka lišty: 40 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 460
- Šířka: 3,9 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
ŘETĚZ NÁHRADNÍ K 94068+94081 Güde 94076
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 30
- Výška sestaveného zařízení v mm: 5
- Délka sestaveného zařízení v mm: 360
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická řetězová pila KS 355 EC Güde 95031
-24%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Náhradní lišta OREGON 350 mm k 95660,95680 Güde 95682
-27%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás