Pily Güde
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Stavební pily
Zahradní pily
Stolní pila GTKS 315/230 V Güde 55150
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.000 W/P 1
- Volnoběžné otáčky: 2.800 ot./min.
- Max. řezná výška 90°: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ 150 x 1,6x10 24z Güde 58237
-27%
| Vnější průměr: | 150 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 10 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč na dřevo HM 190 x 20 MM 24Z Güde 58172
-27%
| Vnější průměr: | 190 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
SADA PILOVÝCH PLÁTKŮ, 6DÍLNÁ Güde 58157
-27%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 70
- Výška sestaveného zařízení v mm: 2
- Délka sestaveného zařízení v mm: 210
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
POKOSOVÁ PILA GRK 2534. 1 BSL Güde 55258
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 2.000 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 4.800 min-1
- Řezný výkon 90°- 90°: 78 x 325 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
STOLNÍ KOTOUČOVÁ PILA GTK 2100.1 Güde 55253
-26%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 1200 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 2.950 min-1
- Max. řezná výška 90°: 45 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová řetězová pila KS 18-401-30 Güde 58406
-26%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
PÁSOVÁ PILA GBS 250 Güde 83811
-31%
- Přípojka: 230 V~50 Hz
- Výkon motoru: 375 W/P1
- Volnoběžné otáčky: 1.400 min-1
- Řezné rychlosti: 400 - 800 m/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický zahradní set „2 v 1“ Güde
- Přípojka: 230 V~50 HzVýkon motoru: 800 W/P1Délka řezu vyvětvovače: 170 mmDélka střihu nůžek: 350 mmVáha: 10.82 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1640 x 13 x 0,65 x 14Z/" ES Güde 55141
-28%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: na kov
- Délka pásu: 1640 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,65 x 14Z/" Güde 40552
-27%
- Počet zubů na 1̋: 14
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový pás bimetalový 1140 x 13 x 0,9 x 6Z/" Güde 40550
-27%
- Počet zubů na 1̋: 6
- Určení pásu: univerzální
- Délka pásu: 1140 mm
- Šířka pásu: 13 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
KOTOUČ PILOVÝ HM 255x30x40Z Güde 55264
-28%
| Vnější průměr: | 255 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
STOLNÍ and POKOSOVÁ PILA TKGS 254.2 Güde 55269
-31%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 650
- Výška sestaveného zařízení v mm: 650
- Délka sestaveného zařízení v mm: 740
- Výkon motoru: 1.800 W/P1
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
VODICÍ LIŠTA 1400X180X14 MM Güde 58234
-28%
- Šířka sestaveného zařízení v mm: 180
- Výška sestaveného zařízení v mm: 14
- Délka sestaveného zařízení v mm: 1400
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18-201-05 Güde 58594
-26%
- Typ akumulátoru: Li-Ion
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Kapacita akumulátoru: 2,0 Ah
- Max. rychlost řetězu: 4 m/s
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU PILA OCASKA USS 18-0 Güde 58513
-25%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická řetězová pila KS 405 EC Güde 95033
-25%
| Příkon: | 2400 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 40 cm |
| Váha: | 4.6 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
RUČNÍ OKRUŽNÍ PILA KS 55-1300 Güde 58123
-25%
| Příkon: | 1300 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 38 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Okružní pila na kov GMK 355-2.2 Güde 40555
-28%
- Určení pily: kov
- Typ pohonu pily: elektrická
- Síťové napětí: 230 V
- Frekvence: 50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový kotouč HM 165 x 20 MM, 24Z Güde 58333
-27%
- Průměr pilového kotouče: 165 mm
- Středový otvor : 20 mm
- Délka: 165 mm
- Výška: 2,6 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorová vyvětvovací pila AST 18-0 Güde 58595
-26%
- Max. rychlost řetězu: 8 m/s
- Délka řezu: 170 mm
- Šířka: 120 mm
- Výška: 175 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Akumulátorové teleskopické nůžky na živé ploty HST 18-0 Güde 58593
-24%
- Délka střihu: 430 mm
- Druh pohonu: akumulátorový
- Napětí akumulátoru: 18 V
- Délka lišty: 57 cm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodicí lišta OREGON 450 mm Güde 94888
-27%
- Délka lišty: 45 cm
- Šířka drážky: 1,3 mm
- Délka: 500
- Šířka: 3,8 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás