Obráběcí stroje Makita
PodkategorieMakita 194367-7 lišta vodící 3000mm
-12%
- Vodicí lišta 3 000 mm MAKITA pro 5603R, 5017RKB, 5705R / RK, 5903R, 5103R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita KP0810C Hoblík 82mm,1050W
-12%
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 4 mm |
| Max. hloubka falcování: | 25 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4551AX1 Elektrická pila 450 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR183Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1910V6-4 řetěz pilový 10cm 1.1mm 325" .043" 26čl 80TXL pro DUC101, UC100D
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-73455 sada vrtáků šestihran 1/4" se záhlubníkem 4 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 196193-0 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm rychloupínací = old192692-0, 196564-1
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-58877 sada bitů a vrtáků 42 ks v plastovém kufru
-12%
- vrtáky HSS těchto průměrů: 2,5 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 mm, všechny s úchycením 1/4"magnetický držák bitů 1/4 "adaptér 1/4 " na 1/4 "praktický držák bitů s možností zavěšení na opasek kalhotnástrčkové klíče délky 38 mm těchto průměrů: 5.0 / 6.0 / 7.0 / 8.0 / 10.0 / 11.0 / 13.0 mmbit Ph2/100 mmbit Pz2/100 mmbity Torx 1/4 " délky 45 mm (T10, 15, 20, 25, 27, 30, 40, 45.)bity inbus 1/4 " délky 45 mm (H3, H4, H5, H6.)bity Ph 1/4 " délky 45 mm (Ph0, Ph1, Ph2, Ph3.)bity Pz 1/4 " délky 45 mm (Pz0, Pz1, 3 x Pz2, Pz3.)bity drážkové 1/4 " délky 45 mm (SL 4 x 0,5, SL 5,5 x 0,8, SL 6,5 x 1,2.)vše přehledně uloženo v plastovém zavíracím kufříku s okénkem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-66880 sada torzních bitů 1/4" IMPACT BLACK 35 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita SG150 Drážkovačka 150mm,1800W
-12%
- Příkon: 1.800 W
- Otáčky naprázdno: 7.800 min-1
- Diamantový kotouč (O): 150 mm
- Vrtání diamantového kotouče (O): 22,23 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-61020 sekáč plochý SDS-Plus 250x80mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11405 vrták SDS-Max 20x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DP4010 Vrtačka 2 rychlosti,1,5-13mm,720W
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Zubové sklíčidlo s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198885-7 spojka vodící lišty=oldP-20177
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 763262-8 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm = old763256-3
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-15811 sada torzních bitů 1/4" IMPACT BLACK 10 ks v plastovém držáku
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-75758 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-Co 6 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T86-6 lišta 30cm 1.1mm 0.325" 51čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 763238-5 sklíčidlo 1/2" 0,8 - 10mm pro DF332D, HP332D
-14%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 194578-4 sklíčidlo SDS-Plus rychloupínací pro HR3210FCT = old125420-8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- …
- Další ›
- Poslední »