Obráběcí stroje Makita
PodkategorieMakita 191H35-1 řetěz pilový 38cm 1.5mm 0.325" .058" 64čl Makita = old 514686764
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H50-5 řetěz pilový 43cm 1.5mm 3/8" .058" 64čl Makita = Dolmar 958099064
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H54-7 řetěz pilový 60cm 1.5mm 3/8" .058" 84čl Makita = old 528099784
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17647 sekáč HEX 28mm s kroužkem 410x28mm pro HM1801, HM1802, HM1810; HM1813
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita B-62527 vrták SDS-Plus čtyřbřitý 6x200/260mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415524-7 chránič proti vytrhávání materiálu=old192557-6
-13%
- Ochrana proti tvoření třísek pro pily Makita 4350CT/FCT, 4351CT/
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 192732-4 kruhové pravítko JV100Z/DWE= old 193516-3
-12%
- Kombinované vedení pro přímočaré pily MAKITA 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-34198 špičák SDS-Max 600mm
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-62371 sada vrtáků šestihran 1/4" do dřeva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC3551AX1 Elektrická pila 350 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-11346 vrták SDS-Max 14x200/340 (čtyřbřitý)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49703 pilový list DSD180,2 ks na sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1630K Příklepová vrtačka s kufrem 1,5-13mm,710W
-12%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-71168 sukovník Forstner 35mm
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7601 Ruční kotoučová pila 190mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR3070CT Pila ocaska s předkyvem a AVT 1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 32 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-70948 pilník kulatý o 4mm s vedením pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72833 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu HSS-TiN 6 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-40618 sada sekáčů SDS-Max 5 ks v hliníkovém kufru
-12%
- Technická data pro:Makita sada sekáčů SDS-max 5 ks D-40618Sada sekáčů Makita D-40618, 5ksUpínání : SDS-max3x špičatý sekáč 400mm2x plochý sekáč 25x400mmbaleno v hliníkovém kufru
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-17142 děrovka BiM 105mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-16265 sekáč plochý SDS-Max 25x280mm=altB-13851 STOP
-12%
- Sekáč plochý 25 x 280 mm Makita
- K normálnímu sekání a výkopům zdiva, betonu a volných kamenů.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 417852-6 kluzná deska umělohmotná
-21%
- Plastová kluzná deska Makita pro typy pil 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1631K Příklepová vrtačka s kufrem,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,710W
-12%
| Příkon: | 710 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3200 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 6413 Vrtačka 1,5-10mm,rychlosklíčidlo,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 3400 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- …
- Další ›
- Poslední »