Obráběcí stroje Makita
PodkategorieMakita 1911B Velkoplošný hoblík 110mm,900W
-12%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 110 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 16000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS0600 Ruční kotoučová pila 270mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 101 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 71 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101J Ruční kotoučová pila 190mm,1400W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV0600K Přímočará pila s regulací a předkyvem,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 23 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4326 Přímočará pila 450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP1641K Příklepová vrtačka s kufrem,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,680W
-12%
| Příkon: | 680 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HP2070J Příklepová vrtačka 1,5-13mm,2rychlosti,1010W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Ozubený věnec s kličkou |
| Max. počet úderů: | 58000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR188Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV182Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-78324 sekáč plochý SDS-Plus 50×250mm pod úhlem 20st. =old P-24941
-18%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV001GZ Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 700 W
- Počet zdvihů: 800-3.500 min-1
- Výška zdvihu: 26 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-12005 sada torzních bitů 1/4" IMPACT BLACK 10 ks v plastovém držáku
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-74784 sada fréz po zanořovací frézky 8 mm 22 ks v plastovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-62505 vrták SDS-Plus čtyřbřitý 6x100/160mm
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS011GT201 Aku okružní pila 270 mm Li-ion XGT 40V/5,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V / 5,0 Ah
- Výkon: 1.600 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 min-1
- Řezný výkon při 90°: 101 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita E-12310 sada děrovek BiM Ezychange 2 pro elektrikáře 6 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 763241-6 sklíčidlo 1/2" 1,5 - 13mm pro DHP483, DDF483
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-24882 děrovka BiM 65mm (se závitem 5/8" 18UNF a otvory)
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-58920 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 6 ks v plastovém pouzdře
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- Další ›
- Poslední »