Obráběcí stroje Makita
PodkategorieMakita HP2051HJ Příklepová vrtačka,rychlosklíčidlo 1,5-13mm,2rychlosti,720W,Makpac
-37%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2900 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Počet rychlostí: | 2 x |
Skladem - ihned k odběru
Makita D-72861 sada vrtáků s válcovou stopkou do dřeva 5 ks v plastové krabičce
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H13-1 řetěz pilový 45cm 1.3mm 3/8" .050" 62čl LP Makita = old 511492762, 531492662
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita KP0800 Hoblík 82mm,620W
-12%
| Příkon: | 620 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2.5 mm |
| Max. hloubka falcování: | 9 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H01-8 řetěz pilový 30cm 1.1mm 3/8" .043" 46čl LP Makita = old 196740-7, 511291746, 5312...
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-17572 vrták SDS-Plus D 30x400/460mm
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G23-2 lišta 30cm 1.3mm 3/8" 46čl= old 165440-0, 958030661, 958500003, MR00288412
-36%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34176 špičák SDS-Max 300mm
-26%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34207 sekáč plochý SDS-Max 300x25mm
-30%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-34182 špičák SDS-Max 400mm
Skladem - ihned k odběru
Makita 191H12-3 řetěz pilový 40cm 1.3mm 3/8" .050" 56čl LP Makita = old 511492756
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita DSS610Z Aku okružní pila Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 57 mm |
Skladem - ihned k odběru
Makita DCX200CL Mikina L s vyhříváním aku Li-ion LXT 14,4V/18V Z
-15%
- Doba použití Hi: BL1860B - 5,5 hod
- Doba použití Mid: BL1860B - 11 hod
- Doba použití Lo: BL1860B - 20 hod
- Výhřevnost: Hi: 9,5W, Mid: 4,5W
Skladem - ihned k odběru
Makita D-71962 sada vrtáků s válcovou stopkou do kovu/dřeva/zdiva 9 ks v plastové krabičce
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-70904 sada vrtáků a sekáčů SDS-Plus 10 ks v hliníkovém kufru
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-16318 vrták SDS-Plus D 28x400x460mm
-31%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-15235 vrták SDS-Plus D 20x400x460mm
-27%
Skladem - ihned k odběru
Makita D-00228 vrták SDS-Plus D 12x100/160mm
-38%
Skladem - ihned k odběru
Makita 415045655 lišta 45cm 1.5mm 3/8" 68čl Dolmar (445045655 Makita)
-18%
Skladem - ihned k odběru
Makita 1806B Velkoplošný hoblík 170mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Hoblovací šířka: | 170 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
| Max. otáčky na prázdno: | 15000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita DJR183RTE Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G15-1 lišta 30cm 1.1mm 3/8" 46čl = old 165245D8, 958400001
-32%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G17-7 lišta 40cm 1.1mm 3/8" 56čl = old 958040611, 958400003
-12%
Skladem - ihned k odběru
Makita 191G24-0 lišta 35cm 1.3mm 3/8" 52čl = old 165201C8, 958500002
-12%
Skladem - ihned k odběru