Nářadí EXTOL INDUSTRIAL
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Míchadla
Utahováky rázové
Svářečky
Tavící pistole
Horkovzdušné pistole
Nůžky na plech
Řezačky
Nýtovací pistole
Pájky
Kotouč lamelový šikmý zirkonový, o 125mm, p40 EXTOL INDUSTRIAL 8803424
- Info: max. otáčky 12 200/min
- Technické parametry: O 125mm, P40
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč lamelový šikmý zirkonový, o 125mm, p60 EXTOL INDUSTRIAL 8803426
- Info: max. otáčky 12 200/min
- Technické parametry: O 125mm, P60
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kladivo sekací, antivibrační systém, hex 17, 14j EXTOL INDUSTRIAL 8790300
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Síla úderu: | 14 J |
| Typ kladiva: | Sekací |
| Upnutí nástroje: | HEX 17mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 125x1,0x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8701002
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792014
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Matice rychloupínací pro úhlové brusky, click-nut, m14 EXTOL INDUSTRIAL 8798050
- Technické parametry: M14
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro brusky 115-230mm, ⌀ těla: 47mm, ⌀ dotyku: 41mm, tloušťka: 13,5mm, hmotnost: 107g
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz a lišta náhradní, řetěz oregon 91p045x, lišta 120sdea041/515980 EXTOL INDUSTRIAL 8795642A
- Technické parametry: řetěz OREGON 91P045X, lišta 120SDEA041/515980
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro 8795642, 8795643
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRI...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Nůžky na plech elektrické, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8797202
-7%
- Hmotnost: 2,5kg
- Kroutící moment: 6Nm
- Max. tl. plechu (ocel 400n/mm2): 2,5mm
- Max. tl. plechu (ocel 600n/mm2): 2,0mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtačka s příklepem, click-lock, 1050w EXTOL INDUSTRIAL 8790051
| Příkon: | 1050 W |
|---|---|
| Max. otáčky: | 2800 min-1 |
| Typ sklíčidla: | Rychloupínací |
| Max. počet úderů: | 27000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný segmentový na asfalt, suché řezání, o 400x25,4x3,6mm EXTOL INDUSTRIAL 870...
-8%
- Technické parametry: O 400x25,4x3,6mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: výška segmentu 12mm, max. 4800 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL IN...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
| Počet rázů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový brusný dvouřadý, o 115x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8703121
-8%
- Technické parametry: O 115x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila ocaska aku share20v, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Invertor svařovací 160a smart EXTOL INDUSTRIAL 8796011
- Hmotnost: 4,5kg
- Jištění při max. proudu: 32A-MMA, 25A-TIG
- Konektor: rychlospojka 35-50
- Max. efektivní napájecí proud: 24A-MMA, 17A-TIG
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný, turbo thin cut, suché i mokré řezání, o 115x22,2x1,5mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 115x22,2x1,5mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 13200 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, bez baterií a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791256
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah, bez baterie a nabíječky EX...
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný segmentový grab cut, suché řezání, o 230x22,2x2,8mm EXTOL INDUSTRIAL 8703035
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: výška segmentu 10mm, max. 6600 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska excentrická, jednoruční, 125mm, 350w EXTOL INDUSTRIAL 8794200
-8%
- Excentricita: 2,6mm
- Extra: suchý zip
- Hmotnost: 1,2kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný, turbo thin cut, suché i mokré řezání, o 250x25,4x2mm EXTOL INDUSTRIAL 87...
-7%
- Technické parametry: O 250x25,4x2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 6100 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový brusný dvouřadý, o 150x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8703123
-7%
- Technické parametry: O 150x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový brusný dvouřadý, o 125x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8703122
-7%
- Technické parametry: O 125x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás