Aku nářadí EXTOL INDUSTRIAL
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku pájky
Aku utahováky
Vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791800
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 65 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791840
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791820
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku s příklepem, 18v li-ion, 4 pólový motor, 2000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791110
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. krouticí moment: | 58 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791841
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový aku 1/2", brushless, 18v li-ion, 2x4000mah EXTOL INDUSTRIAL 8791255
-5%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 260 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1600w EXTOL INDUSTRIAL 8793000
-8%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792500
-21%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 3900 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791822
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,7j, sds plus, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791818
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 115x1,0x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8701000
-41%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 115x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová aku share20v, 125mm, brushless, 20v li-ion, 4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791842
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč diamantový řezný, turbo thin cut, suché i mokré řezání, o 125x22,2x1,5mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 125x22,2x1,5mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 2,6j, sds plus, brushless, 20v li-ion, 4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791816
-23%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 4000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru
Bruska přímá, 6mm, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8792210
-8%
| Příkon: | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč lamelový šikmý zirkonový, o 125mm, p40 EXTOL INDUSTRIAL 8803424
- Info: max. otáčky 12 200/min
- Technické parametry: O 125mm, P40
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč lamelový šikmý zirkonový, o 125mm, p60 EXTOL INDUSTRIAL 8803426
- Info: max. otáčky 12 200/min
- Technické parametry: O 125mm, P60
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 250nm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791810
-8%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 250 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2200 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 125x1,0x22,2mm EXTOL INDUSTRIAL 8701002
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x1,0x22,2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 1400w EXTOL INDUSTRIAL 8792014
-8%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 9800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Matice rychloupínací pro úhlové brusky, click-nut, m14 EXTOL INDUSTRIAL 8798050
- Technické parametry: M14
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro brusky 115-230mm, ⌀ těla: 47mm, ⌀ dotyku: 41mm, tloušťka: 13,5mm, hmotnost: 107g
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Řetěz a lišta náhradní, řetěz oregon 91p045x, lišta 120sdea041/515980 EXTOL INDUSTRIAL 8795642A
- Technické parametry: řetěz OREGON 91P045X, lišta 120SDEA041/515980
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro 8795642, 8795643
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRI...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč diamantový řezný segmentový na asfalt, suché řezání, o 400x25,4x3,6mm EXTOL INDUSTRIAL 870...
-8%
- Technické parametry: O 400x25,4x3,6mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: výška segmentu 12mm, max. 4800 ot./min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »