Nářadí EXTOL INDUSTRIAL
Podkategorie
Aku nářadí
Vrtačky a šroubováky
Brusky
Kladiva (bourací, kango)
Pily
Ruční nářadí
Frézy
Míchadla
Utahováky rázové
Svářečky
Tavící pistole
Horkovzdušné pistole
Nůžky na plech
Řezačky
Nýtovací pistole
Pájky
Vrtací šroubovák aku, 16,6v max li-ion (2x), bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791151T
| Napětí akumulátoru: | 16.6 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 33 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791815, utahovák rázový 1/2" aku share20v, 400nm, brushless, 20v li-...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. kroutící moment: | 400 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8703065 kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání...
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Není skladem
Kabely svařovací, sada 2ks, 25mm2, 3m, 35-50, kleště 200a EXTOL INDUSTRIAL 8798222
-7%
- Technické parametry: 25mm2, 3m, 35-50, kleště 200A
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro svařování do 200A, 3m gumový svařovací kabel s 200A mosaznými kleštěmi, 3m gumový zemnící kabel s 200A zemnící svorkou
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8791805, vrtací šroubovák aku s příklepem share20v, brushless, 20v li...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Max. krouticí moment: | 80 Nm |
Není skladem
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8703062 kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání...
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Není skladem
Kotouč lamelový šikmý zirkonový, o 150mm, p40 EXTOL INDUSTRIAL 8803444
- Info: max. otáčky 10 200/min
- Technické parametry: O 150mm, P40
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Není skladem
Kotouč diamantový řezný segmentový na asfalt, suché řezání, 300x25,4mm EXTOL INDUSTRIAL 8703091
- Technické parametry: 300x25,4mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Není skladem
Kladivo vrtací, antivibrační systém, sds plus, 7j EXTOL INDUSTRIAL 8790201
- Extra: prokluzová spojka
- Hmotnost: 5,8kg
- Max. vrtání do betonu: 30mm
- Max. vykružování do zdiva: 90mm
Není skladem
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem
Kotouč diamantový řezný, turbo fast cut, suché i mokré řezání, o 150x22,2x2,5mm EXTOL INDUSTRIAL ...
- Technické parametry: O 150x22,2x2,5mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: max. 10000 ot./min
Není skladem
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 3
- 4
- 5