Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Bruska přímá, 6mm, 500w EXTOL INDUSTRIAL 8792210


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů
| Dostupnost | Skladem - do 3-5 dnů u Vás | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|||||||
| Kód produktu | 8792210 | EAN | 8595126964999 | ||||
| Výrobce | EXTOL INDUSTRIAL | ||||||
| Doporučená cena výrobcem |
2 390 Kč
Ušetříte 191 Kč
|
||||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||||
| Cena bez DPH | 1 817 Kč | ||||||
| Cena s DPH | 2 199 Kč | ||||||
Technická data:
- Hmotnost: 1,7kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 28000/min
- Příkon: 500W
- Úchyt: 6mm
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
Popis:
- Přímá bruska je určena k opracovávání větších částí kovu korundovými brusnými nástroji nebo karbidovými frézami se stopkou o průměru 6mm. Jedná se např. o obrušování, vybrušování, odhrotování a frézování kovu. Brusku lze použít např. k zabrušování/frézování svárů, k zabrušování ostrých hran, vybrušování prorezlých nebo poškozených částí kovu, k broušení na špatně přístupných místech, kde není možný přístup s úhlovou bruskou apod.
| Příkon | 500 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno | 28000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí | Ne |
| Včetně příslušenství | Ne |
| Balení | Papírová krabice |
| Váha | 1.7 kg |
Podobné produkty
Přímá bruska 200W Powerplus POWX1341
-16%
| Příkon: | 200 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 40000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Ferm CTM1017 - Přímá bruska 160W 40ks příslušenství
-13%
| Příkon: | 160 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 35000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá s ohebným nástavcem, 130w EXTOL PREMIUM 8892201
-7%
| Příkon: | 130 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 30000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás