Pily EXTOL INDUSTRIAL
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Pila ocaska aku share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791820
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1600w EXTOL INDUSTRIAL 8793000
-8%
| Příkon: | 1600 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 45 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791822
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - ihned k odběru
Řetěz a lišta náhradní, řetěz oregon 91p045x, lišta 120sdea041/515980 EXTOL INDUSTRIAL 8795642A
- Technické parametry: řetěz OREGON 91P045X, lišta 120SDEA041/515980
- Značka: EXTOL INDUSTRIAL
- Doplňující parametr: pro 8795642, 8795643
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila kotoučová aku share20v, 165mm, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRI...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 50 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila ocaska aku share20v, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila pokosová 185mm aku s laserem share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791826
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Extra: laser, el. brzda
- Hmotnost s baterií: 9,8kg
- Kapacita baterie: 2Ah
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, 40cm, brushless, bez baterie a nabíječky EXTOL INDUSTRIAL 8791921
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 455mm
- Hmotnost: 4,3kg
- Objem olejové nádržky: 150ml
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku share20v, 40cm, brushless, 2x4ah EXTOL INDUSTRIAL 8791920
-7%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Délka lišty: 455mm
- Hmotnost: 4,3kg
- Hmotnost s baterií: 5,6kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila pokosová 185mm aku s laserem share20v, brushless, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL ...
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Extra: laser, el. brzda
- Hmotnost s baterií: 9,8kg
- Kapovací (svislý) řezný úhel: 90°– 45° (vlevo)
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pila řetězová aku, brushless, 40v li-ion, 2500mah, 30cm EXTOL INDUSTRIAL 8795644
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2500 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Není skladem