Aku nářadí Powerplus
PodkategorieAku kompresor 8V LI-ION Powerplus POWX1710
-14%
- Napětí 8 VMax. tlak: 10 BarObjem vzdušníku 0 L
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 200W Powerplus POWX1341
-16%
| Příkon: | 200 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 40000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-15%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
Konektor ventilku plus kroužek Powerplus POWAIR0262
-14%
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 710 W COMBI Powerplus POWX0477
-13%
- Rychlost otáčení Δ: 3.000 - 6.000 min⁻¹
- Rychlost otáčení ʘ: 600 - 1.500 min⁻¹
- Jmenovitý výkon: 710 W
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční elektrická pila 900W Powerplus POWXG1032
- Hmotnost: 5 kg
- Objem nádrže na olej: 0,1 l
- Délka lišty: 300 mm
- Rychlost řetězu bez zatížení: 9,5 m/s
Skladem - ihned k odběru
Pneumatická bruska Powerplus POWAIR0013
-9%
- Průměr brusného kotouče: prům. 150 mm
- Průměrná spotřeba vzduchu: 240 l/minProvozní tlak: 6.3bar / 91psi
- Rychlost při chodu naprázdno: 11.000 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-15%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-6%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Aku precizní šroubovák 4V plus přísl. Powerplus POWX00420
-10%
| Napětí akumulátoru: | 4 V |
|---|---|
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
| Typ motoru: | Uhlíkový |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák / vrtačka 20V LI-ION Powerplus POWC1071
-5%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 35 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-11%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-18%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační mini delta bruska 220 W Powerplus POWX0481
-14%
| Výkon: | 220 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska 330 W Powerplus POWX0441
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 330 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 - 11.000 min-1
- Oscilační rychlost: 12.000 - 22.000 min-1
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-17%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Trojúhelníková bruska 300 W Powerplus POWX0490
-6%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Aku šroubovák 7,2V Li-ion plus přísl. Powerplus POWX00410
-20%
| Napětí akumulátoru: | 7,2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment: | 4 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Aku hoblík 20V bezuhlíkový (bez AKU) Powerplus POWDP4050
-2%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Šířka hoblování: | 82 mm |
| Max. hloubka hoblování: | 2 mm |
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »