Zakoupilo již více než
1500 spokojených zákazníků
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů

Koupíte nyní odešleme ještě dnes
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
|
|||||
| Kód produktu | POWDP25110 | EAN | 5400338092954 | ||
| Výrobce | Powerplus | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
2 999 Kč
Ušetříte 300 Kč
|
||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||
| Cena bez DPH | 2 231 Kč | ||||
| Cena s DPH | 2 699 Kč | ||||
Technická data:
- Napětí: 20 V
- Kapacita akumulátoru: 2.000 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 0 - 2.800 min⁻¹
- Délka kmitu: 28 mm
- Max. prořez: 120 mm
- Hmotnost: 1,7 kg
Popis:
- Nastavitelná kyvná patka
- Rychloupínací sklíčidlo
- Rychlá výměna plátku
- LED pracovní světlo
- Kapacita řezu:
- Ocel/alu: 10mm
- Dřevo: 120mm
- Měkčené držadlo
- Výhodný SET POWDP25110 Aku ocasové pily, baterie 20V 2.000mAh Li-Ion, nabíječky a to vše v praktickém kufru.Tato aku ocasová pila POWERPLUS POWDP25100 20 V se perfektně hodí pro řadu řezacích úkolů, od řezání trubek až po větve na zahradě.
- Pila má kapacitu řezání 120 mm ve dřevě a 10 mm v oceli.
- Poskytuje až 2800 řezných pohybů za minutu s vratnou délkou 28 mm.
- Pila se vyznačuje pohodlným měkkým úchopem a snadno nastavitelnou patkou a úhlem řezu.
- Díky systému rychlé výměny pilového listu lze pilový list vyměnit mrknutím oka.
- Pracovní světlo zajišťuje dokonalý výhled na obrobek, a to i na tmavších místech.
- Použít můžete baterie ze série DUAL POWER o napětí 20V a také i baterie o napětí 40V.
- Použití 40V baterie zajišťuje ještě delší dobu chodu stroje ve srovnání s 20V verzí.
Rozsah dodávky:
- 1x AKU ocasová pila
- 1x nabíječka
- 1x baterie 20V 2.000 mAh LI-ION
- PILOVÝ PLÁTEK NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ
- BMC kufr
| Napětí akumulátoru | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 1 ks |
| Kapacita baterie | 2000 mAh |
| Počet kmitů | 2800 min-1 |
| Délka kmitu | 28 mm |
| Regulace otáček | Ano |
| Max. ø řezání dřeva | 120 mm |
| Max. ø řezání tvrdých kovů | 10 mm |
| Váha | 1.7 kg |
| Balení | Plastový kufr |
| Pracovní světlo | Ano |
| Předkmit | Ne |
Podobné produkty
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, brushless, 20v li-ion, 2ah EXTOL INDUSTRIAL 8791820
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
HECHT 1510 - aku pila ocaska
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru