Brusky Powerplus
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Přímá bruska 200W Powerplus POWX1341
-16%
| Příkon: | 200 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 40000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 710 W COMBI Powerplus POWX0477
-13%
- Rychlost otáčení Δ: 3.000 - 6.000 min⁻¹
- Rychlost otáčení ʘ: 600 - 1.500 min⁻¹
- Jmenovitý výkon: 710 W
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
Skladem - ihned k odběru
Pneumatická bruska Powerplus POWAIR0013
-9%
- Průměr brusného kotouče: prům. 150 mm
- Průměrná spotřeba vzduchu: 240 l/minProvozní tlak: 6.3bar / 91psi
- Rychlost při chodu naprázdno: 11.000 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton 1220W Powerplus POWX0478
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý výkon: 1 220 W
- Průměr kotouče: 225 mm
- Otáčky: 1.500 - 2.300 min⁻¹
Skladem - ihned k odběru
Bruska na řetězy 220W Powerplus POWXG1066
-6%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 180 W
- Otáčky naprázdno: 6.300 min⁻¹
- Průměr kotouče: 100 mm
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční bruska Powerplus POWX1350
-11%
- Otáčky: 1350 min⁻¹
- Pro průměr vrtáků: 4 - 13 mm
- Max. průměr kotouče: 56 mm
- Jmenovitý výkon: 96 W
Skladem - ihned k odběru
Přímá bruska 135 W Powerplus POWE80060
| Příkon: | 135 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 32500 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ano |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační mini delta bruska 220 W Powerplus POWX0481
-14%
| Výkon: | 220 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 26000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Vibrační bruska 330 W Powerplus POWX0441
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 330 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 - 11.000 min-1
- Oscilační rychlost: 12.000 - 22.000 min-1
Skladem - ihned k odběru
Trojúhelníková bruska 300 W Powerplus POWX0490
-6%
| Výkon: | 300 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 90 x 90 x 90 |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Rychlost kmitání: | 22000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska na sádrokarton / žirafa 1050W 225mm Powerplus POWX0479
-12%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1050 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 2.600 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 900 W - 115 mm Powerplus POWX0611
-10%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 115 mm |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska na sádrokarton / žirafa 710 W Powerplus POWX04761
-2%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 710 W
- Otáčky naprázdno: 600 - 1.500 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 225 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Úhlová bruska 125 mm - 1 200 W Powerplus POWX0614
-11%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1200 W |
| Max. otáčky: | 12000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrická pásová bruska / pilník 400 W Powerplus POWX139
-14%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Jmenovitý příkon: 400 W
- Variabilní rychlost: 300 - 1 700 m/min
- Délka pracovní lišty: 83 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x brusný disk prům.150 G60 Powerplus POWAIR0122
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Multifunkční bruska 3v1 260 W Powerplus POWX0485
-6%
- Napětí: 230V / 50Hz
- Příkon: 260 W
- Otáčky naprázdno: 14.000 min⁻¹
- Rychlost kmitání: 28.000 min⁻¹
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
102 ks příslušenství pro přímé brusky Powerplus POWE90600
- Sada vhodná pro přímé brusky POW1820/X134/X1340/X1341/E80060Sada obsahuje 102ks:Brusné kameny na stopce
- HSS frézy
- Měděné brusné kartáče
- Nylonové brusné kartáče
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
5x brusný disk prům.150 G120 Powerplus POWAIR0123
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku excentrická bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50400
-12%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 125 mm |
| Počet rychlostí: | 2 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku vibrační bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50300
-13%
- Napětí: 20 V
- Otáčky naprázdno: 12.000 min⁻¹
- Rychlost kmitání: 24.000 min⁻¹
- Brusný kmit: 2 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mini delta bruska 130 W Powerplus POWC40200
-13%
| Výkon: | 130 W |
|---|---|
| Rozměr brusné desky: | 140 x 140 x 80 |
| Max. otáčky: | 14000 min-1 |
| Balení: | Papírová krabice |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vibrační bruska 135 W Powerplus POWC40100
-11%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 135 W
- Otáčky naprázdno: 12.000 min⁻¹
- Rozměr brusné desky: 185x90 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku vibrační delta bruska 20V (bez AKU) Powerplus POWDP50200
-11%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 140 x 80 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás