Pily Powerplus
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
AKU jednoruční řetězová pila 12V LI-ION 100mm 2bat Powerplus POWXG1045
-15%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - ihned k odběru
Multifunkční elektrická pila 900W Powerplus POWXG1032
- Hmotnost: 5 kg
- Objem nádrže na olej: 0,1 l
- Délka lišty: 300 mm
- Rychlost řetězu bez zatížení: 9,5 m/s
Skladem - ihned k odběru
Ponorná pila 1 200W - SET Powerplus POWX0562
-15%
- Napětí: 230 - 240V / 50Hz
- Příkon: 1.200 W
- Otáčky naprázdno: 5.200 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 165x20x2,6mm - 24T
Skladem - ihned k odběru
Rukavice DUAL POWER Powerplus POWDPGLOVE01
- Rukavice Powerplus Dual Power Vám pomůžou ochránit Vaše ruce napřídklad při čištění strojů a lehkých prací.
- Prodyšná vrstva udržuje ruce suché a odvětrané.
- Pěnová latexová vrstva na nylonové bezešvé podšívce poskytuje ruce maximální komfort.
- Jsou unisex o velikosti XL a dají se prát.
Skladem - ihned k odběru
Okružní pila 1 200 W / 185mm SET Powerplus POWESET4
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 65 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Přímočará pila 810 W Laser Powerplus POWX0361
-18%
| Příkon: | 810 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 80 mm |
Skladem - ihned k odběru
Ocasová pila 900 W Powerplus POWX0397
-17%
| Příkon: | 900 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2600 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
| Max. ø řezání dřeva: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Aku ocasová pila 20V SET Powerplus POWDP25110
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
AKU vyvětvovací pila 40V LI-ION 250mm (bez baterie) Powerplus POWDPG75385
-10%
- Napětí: 40 V
- Rychlost řetězu bez zatížení: 4,5 m/sec
- Délka lišty : 250 mm
- Řetěz: 3/8
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU jednoruční řetězová pila 20V LI-ION 100mm (bez AKU) Powerplus POWDPG7572
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 10 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Vodící lišta pro POWX0562 Powerplus POWX0562X
-9%
- Délka: 2x 340 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 12" (300mm) 45T - PREMIUM Powerplus POWACG4421
-5%
- Délka řetězu: 12" - 300 mm
- Počet článků: 45
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
AKU řetězová pila 40V LI-ION 350mm (bez baterie) Powerplus POWDPG7576
-11%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 20" (500mm) 76T - PREMIUM Powerplus POWACG4461
- Délka řetězu: 20" - 500 mm
- Počet článků: 76
- Drážka: 1,5 mm / 0,058"
- Rozteč: 8,255 mm / 0,325"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 4" (100) - 14T POWERPLUS Powerplus POWACG440
-13%
- Délka řetězu: 4" - 100 mm
- Počet článků: 14
- Drážka: 1,1 mm / 0,043"
- Rozteč: 7,6 mm / 0,30"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 16" (400mm) 57T - PREMIUM Powerplus POWACG4441
-13%
- Délka řetězu: 16" - 400 mm
- Počet článků: 57
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250mm) 40T - PREMIUM Powerplus POWACG4412
- Délka řetězu: 10" - 250 mm
- Počet článků: 40
- Drážka: 1,27 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,525 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Stojan pro pokosové pily Powerplus POWX075200
-10%
- Nosnost: 150 kg
- Výška stojanu: 100 cm
- Rozsah prodloužení ramen: 118,5 - 200 cm
- Hmotnost: 14 kg
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku ocasová pila 20V (bez AKU) Powerplus POWDP25100
-10%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přímočará pila 400 W Powerplus POWC20110
-14%
- Napětí: 220 - 240V / 50Hz
- Příkon: 400 W
- Otáčky naprázdno: 3.000 min⁻¹
- Typ upnutí: TaU
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 14" (350mm) 53T - PREMIUM Powerplus POWACG4432
- Délka řetězu: 14" - 350 mm
- Počet článků: 53
- Drážka: 1,3 mm / 0,05"
- Rozteč: 9,53 mm / 0,375"
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku okružní pila 40V 190mm bezuhlíková (bez AKU) Powerplus POWDP25260
-12%
| Napětí akumulátoru: | 40 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Pilový řetěz 10" (250) - 40T - ORE Powerplus POWACG4201
-9%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Aku mini ponorná pila 20V 89mm (bez AKU) Powerplus POWDP25400
-4%
- Napětí: 20V
- Otáčky naprázdno: 3.150 min⁻¹
- Rozměr kotouče: 89 x 10 mm
- Maximální hloubka řezu 90st- 90st: 28 mm
Není skladem