Zakoupilo již více než
2000 spokojených zákazníků
Aku šroubovák 7,2V Li-ion plus přísl. Powerplus POWX00410


Garance vrácení peněz
do 14 dnů
do 14 dnů

Koupíte nyní odešleme v úterý 07.04.
| Dostupnost | Skladem - ihned k odběru | ||||
|---|---|---|---|---|---|
|
|||||
| Kód produktu | POWX00410 | EAN | 5400338079450 | ||
| Výrobce | Powerplus | ||||
| Doporučená cena výrobcem |
699 Kč
Ušetříte 138 Kč
|
||||
|
Naše VIP cena:
|
|||||
| Cena bez DPH | 464 Kč | ||||
| Cena s DPH | 561 Kč | ||||
Technická data:
- Napětí: 7,2 V
- Kapacita akumulátoru: 1.300 mAh Li-ion
- Otáčky naprázdno: 230 min⁻¹
- Max. kroutící moment: 4 Nm
- Nastavení momentu: 20 plus 1
- Doba nabíjení baterie: 240 min
- Hmotnost: 0,7 kg
Popis:
- Otočná rukojeť
- LED osvětlení pro lepší práci
- Sklíčidlo 1/4"
- Bohaté příslušenství
- Levý / pravý chod
- Měkčené držadlo
Rozsah dodávky:
- 1x aku šroubovák
- 1x magnetický držák bitů
- 12x 25mm bitů (PZ1/PZ2/PZ2/PZ3/PH1/PH2/PH2/PH3/SL3/SL4/SL6/SL8)
| Napětí akumulátoru | 7,2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení | 1 ks |
| Kapacita baterie | 1300 mAh |
| Max. krouticí moment | 4 Nm |
| Typ motoru | Uhlíkový |
| Max. otáčky | 230 min-1 |
| Led osvětlení | Ano |
| Balení | Papírová krabice |
| Příklep | Ne |
| Včetně příslušenství | Ano |
| Váha | 0,7 kg |
Podobné produkty
Makita DF012DSE Aku vrtací šroubovák 7.2V Li-ion
-12%
| Napětí akumulátoru: | 7.2 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 6 Nm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
QS-HAMMER Upínací hlava Quick-System NAREX
-30%
- Upínání / stopka: QUICKSYSTEM
- Adaptér na: SDS-plus
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku k stříhání plechu, oboustranný EXTOL PREMIUM 8813651
-23%
- Technické parametry: oboustranný
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce také 3ks stříhacích hlav, 2ks stříhacích jehel, rukojeť a montážní klíč
Skladem - ihned k odběru
Vrták do obkladů, dlaždic a skla 6 x 72 mm Kreator KRT011104
-22%
Skladem - ihned k odběru