Vybavení dílny a pracoviště Master
PodkategorieTopidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 471 S (4 vývody)
| Výkon: | 136 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 8500 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické závěsné topidlo MASTER TR 3 C
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 3.3 kW |
| Průtok vzduchu: | 1700 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální mobilní klimatizace MASTER
- Chlazení 7,1 kWOdvlhčování 130 l/24h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odvlhčovač MASTER DH792
| Odvlhčovací výkon: | 100 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/hod |
| Objem nádrže: | 15 l |
| Váha: | 64 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přenosný infračervený naftový sálač MASTER XL 91
| Výkon: | 43 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 770 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní BIO ochlazovač vzduchu BC340
- Krytí IPX1Napětí (V/Hz) 220-240/50HzObjem nádrže (l) 200Příkon (W) 1100Průtok vzduchu (m3/hod.) 20000Hlučnost dB(A) v 7m 70Rozměry (cm) 160x78x180Hmotnost (Kg) 105
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kazeta s čerpadlem kondenzátu pro CDT40/40S a CDT60
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kazeta s čerpadlem kondenzátu pro CDT30/30S
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hygrostat s 3m kabelem
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hygrostat
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální odvlhčovač CDT 90
| Odvlhčovací výkon: | 87 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/hod |
| Objem nádrže: | 15 l |
| Váha: | 62 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální velkokapacitní kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH7160
| Odvlhčovací výkon: | 166.8 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1700 m3/hod |
| Objem nádrže: | 15 l |
| Váha: | 102 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Infračervený sálač MASTER COFFEE 18
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 1.8 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Infračervený elektrický sálač MASTER SOMBRA 8
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 0.8 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Infračervený elektrický sálač MASTER SOMBRA 12
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 1.2 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický infračervený sálač MASTER FACT 20
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické infračervené topidlo MASTER TS 3 A
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2.4 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické infračervené topidlo MASTER HALL 3000
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 3 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Master top pro BG 100 PD/PW
- Popis pro:
- TOP MASTER pro BG 100 PD/PWTOP pro stacionární topidlo BG 100PD/PW slouží k usměrňování foukaného teplého vzduchu do místnosti. TOP usměrňuje vzduch tak, aby se teplo rozfoukávalo do místnosti rovnoměrně a zabraňuje utíkání teplo ke stropu.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Master propojovací pružná trubice 407 - 7,6 m
- Technická data pro:
- Propojovací pružná trubice MASTER 407 - 7,6 mBarvažlutá
- Průměr407 mm
- Délka7,6 mPopis pro:
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Master předehřev paliva pro naftové modely
- Popis pro:
- Master předehřev paliva pro naftové modelyPředehřev paliva určený pro vybrané naftové modely umožňuje použití stroje i při velmi nízkých teplotách.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Naftové topidlo Master BV310FS
| Výkon: | 75 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 4400 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftový infračervený sálač MASTER XL 9 SR
| Výkon: | 43 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4