Vybavení dílny a pracoviště Master
PodkategorieVíceúčelový kondenzační odvlhčovač MASTER DH 721P
| Odvlhčovací výkon: | 20 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 240 m3/hod |
| Objem nádrže: | 20 l |
| Váha: | 19.5 kg |
Skladem - ihned k odběru
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 5 ECA
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 5 kW |
| Průtok vzduchu: | 557 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Elektrické topidlo MASTER B 1,8 ECA
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 184 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Elektrické topidlo MASTER B 2 PTC
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 97 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - ihned k odběru
Kamna teplovzdušná olejová MASTER WA 33
| Výkon: | 33 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - ihned k odběru
Elektrický přímotop MASTER B 9 EPB
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 9 kW |
| Průtok vzduchu: | 800 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo MASTER B 3,3 EPB
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 3.3 kW |
| Průtok vzduchu: | 510 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické závěsné topidlo MASTER TR 9 D
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 9 kW |
| Průtok vzduchu: | 1700 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 3 ECA
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 3 kW |
| Průtok vzduchu: | 288 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Víceúčelový kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 752P
- Odvlhčovací výkon (l/24h) 47,2Příkon (W) 900Průtok vzduchu (m3/hod.) 350Hlučnost dB(A) v 7m 52
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 15 EPB
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 15 kW |
| Průtok vzduchu: | 1700 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odvlhčovač vzduchu MASTER DH 720P
| Odvlhčovací výkon: | 20 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 150 m3/hod |
| Objem nádrže: | 4 l |
| Váha: | 11 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrický přímotop s ventilátorem MASTER B 2 EPB
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2 kW |
| Průtok vzduchu: | 184 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Naftového horkovzdušného topidlo MASTER B150CED
| Výkon: | 44 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 900 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo MASTER B 5 EPB
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 5 kW |
| Průtok vzduchu: | 510 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 26
| Odvlhčovací výkon: | 26 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 350 m3/hod |
| Objem nádrže: | 8 l |
| Váha: | 36 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Termostat pokojový TH-5 (10m)
- Popis pro:Termostat pokojový MASTER TH-5délka kabelu 10mPokojový termostat TH-5 pro topidla řady BLP, XL9, B230-360 a topidla BV77E-290E.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 44
| Odvlhčovací výkon: | 40 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 480 m3/hod |
| Objem nádrže: | 11 l |
| Váha: | 43 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Master propojovací pružná trubice 305 - 3 m
- Technická data pro:
- Propojovací pružná trubice MASTER 305 - 3 mBarvažlutá
- Průměr305 mm
- Délka3 mPopis pro:
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Naftového horkovzdušného topidlo MASTER B100CED
| Výkon: | 29 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 800 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním MASTER B70CED
| Výkon: | 20 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 400 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 62
| Odvlhčovací výkon: | 52 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 650 m3/hod |
| Objem nádrže: | 11 l |
| Váha: | 45 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 33 M
| Výkon: | 30 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 11
| Výkon: | 10.5 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »