Vybavení dílny a pracoviště Master
PodkategorieMobilní naftové topidlo s přímým spalováním MASTER B35CED
| Výkon: | 10 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 280 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Termostat pokojový TH-5 (3m)
- Popis pro:Termostat pokojový MASTER TH-5Délka kabelu 3mPokojový termostat TH-5 pro topidla řady BLP, XL9, B230-360 a topidla BV77E-290E.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Master propojovací pružná trubice 305 - 7,6 m
- Technická data pro:Propojovací pružná trubice MASTER 305 - 7,6 mBarvažlutáPrůměr305 mmDélka7,6 mPopis pro:Propojovací pružná trubice MASTER 305 - 7,6 mPružná propojovací hadice pro rozvod ohřátého vzduchu od topidel MASTER.Vhodná k topidlům Master BV 77, B 18 EPR, BV 470 F, BV 690 F a k ventilátoru BL 6800.NOVINKA - první 2 metry trubice jsou vyrobeny z materiálu odolnějšího vůči vysokým teplotám!
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Terasový sálač MASTER BP-13
| Výkon: | 13 kW |
|---|---|
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
| Ventilátor: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 53 M
| Výkon: | 46 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1450 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo MASTER BLP 17 M
| Výkon: | 16 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 290 E
| Výkon: | 81 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo MASTER RS 40
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 30 kW |
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní ochlazovač vzduchu MASTER BC 80
- Max. průchod vzduchu 8000 m3/hod.Příkon 330 WDistribuce CZHmotnost 22 kgNapájecí napětí 220-240 V
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odvlhčovač MASTER DHP55
| Odvlhčovací výkon: | 45.9 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 400 m3/hod |
| Váha: | 47 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 27
| Výkon: | 33 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 22 EPB
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 22 kW |
| Průtok vzduchu: | 2200 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Víceúčelový kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 732P
- Objem nádrže 6,5 lOdvlhčovací výkon 30 l/24hodPříkon 680 WProvedení KovovéPrůtok vzduchu 160 m3/hodRozměry 402x387x592 mmDistribuce CZHmotnost 19,5 kgNapájecí napětí 220-240
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 77 E
| Výkon: | 20 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 550 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo s ventilátorem MASTER B 30 EPR
| Napájecí napětí: | 400 V |
|---|---|
| Výkon: | 30 kW |
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Odvlhčovač Master DHP20
| Odvlhčovací výkon: | 16 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 375 m3/hod |
| Váha: | 21 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní ochlazovač vzduchu MASTER CCX 4.0
- Chladící filtry 40 dm3Napětí (V/Hz) 220-240/50HzObjem nádrže (l) 50Příkon (W) 150Průtok vzduchu (m3/hod.) 4000Hlučnost dB(A) v 7m 67Rozměry (mm) 640x450x1230Hmotnost (Kg) 22Spotřeba vody 5-10 l/h
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 103 ET
| Výkon: | 103 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 3260 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 33 ET
| Výkon: | 33 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Hadice pružná PVC 41cm / 7,6m + adaptér
- Technická data pro:Propojovací pružná trubice MASTER 410- 7,6 mBarvažlutáPrůměr410mmDélka7,6 mPopis pro:Propojovací pružná trubice MASTER 410- 7,6 mPružná propojovací hadice pro rozvod ohřátého vzduchu od topidel MASTER BV 290.Využitelná také s průmyslovými ventilátory MASTER BL 6800.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DH 92
| Odvlhčovací výkon: | 80 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1000 m3/hod |
| Objem nádrže: | 11 l |
| Váha: | 66 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální kondenzační odvlhčovač vzduchu MASTER DHP 65
| Odvlhčovací výkon: | 52 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 580 m3/hod |
| Objem nádrže: | 16 l |
| Váha: | 45 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přenosný infračervený naftový sálač MASTER XL 61
| Výkon: | 17 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 450 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Adsorpční odvlhčovač MASTER ASE 300
| Odvlhčovací výkon: | 25.7 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 300 m3/hod |
| Objem nádrže: | 0 l |
| Váha: | 18 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás