Vybavení dílny a pracoviště Master
PodkategorieBezdrátové dálkové ovládání ACC92
- Maximální počet propojených topidel : 9Dosah : 50 mNabíjení: micro USB
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní BIO ochlazovač vzduchu BC 121
- Hmotnost: 45kgNapětí: 220-240VFrekvence: 50HzPříkon: 500WPrůtok vzduchu: 12000m3/hObjem nádrže na vodu: 60lD x Š x V: 925 x 580 x 1430mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní ochlazovač Master BC 221
- Průtok vzduchu [m³ / h] 22 000Doporučeno pro povrchy [m²] 250chladicí filtry [dm3] 180Spotřeba vody [l/h] 10-15Spotřeba energie [kW] 0,75Jmenovitý proud [A] 4.5Objem nádrže [l] 120přímé připojení vody [palce] 1/2Šířka [cm] 123Hloubka [cm] 64výška [cm] 173Váha [kg] 65
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální čistička vzduchu Master MAS 13
- Doporučená plocha 1300 m3Model Master MAS 13Průtok vzduchu 1300 m3/h.Rozměry 62x38x58 cmHmotnost 13,5 kgJmenovitý proud 1 A
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 73 ET
| Výkon: | 73 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 2300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 53 ET
| Výkon: | 53 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1450 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Plynové topidlo s ventilátorem MASTER BLP 73 M
| Výkon: | 69 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 2300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Plynové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 400
| Výkon: | 110 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 6200 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 170 E
| Výkon: | 47 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1800 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 110 E
| Výkon: | 33 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1800 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním MASTER B 360
| Výkon: | 111 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 3300 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Robustní topidlo s přímým spalováním nafty MASTER B 230
| Výkon: | 65 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 3000 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Mobilní naftové topidlo s přímým spalováním MASTER B 180
| Výkon: | 48 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1550 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Naftové topidlo s ventilátorem MASTER B300CED
| Výkon: | 88 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 1800 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Infračervený elektrický sálač MASTER CHAP 18
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 1.8 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické infračervené topidlo MASTER HALL 1500
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 1.5 kW |
| Typ topidla: | Infračervené |
| Regulace výkonu: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo k hubení škůdců Master EKO-9
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 9 kW |
| Průtok vzduchu: | 1400 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo k hubení škůdců Master EKO-3
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 2.8 kW |
| Průtok vzduchu: | 800 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Elektrické topidlo Master B3PTC
| Napájecí napětí: | 230 V |
|---|---|
| Výkon: | 3 kW |
| Průtok vzduchu: | 184 m3/h |
| Typ topidla: | Elektrické |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přenosný ochlazovač vzduchu MASTER BC 341
- Průtok vzduchu [m³ / h] 30 000Objem nádrže [l] 200Doporučeno pro povrchy [m²] 400chladicí filtry [dm3] 340Spotřeba vody [l/h] 15-20Výkon [V / Hz] 230/50Výkon [W] 1100Jmenovitý proud [A] 4.5přímé připojení vody [palce] 1/2Šířka [cm] 75Celková délka [cm] 158výška [cm] 182Váha [kg] 130Rozsah provozních teplot - chlazení [ºC] 18-45
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Profesionální mobilní klimatizace MASTER 2v1 ACD 137
- Hlučnost 55 dBPrůtok vzduchu 1020/800 m3/hRozměry 790x620x1326 mmTopení AnoVýkon chlazení 7,1 kWChladivo R1234YF A2LDistribuce CZHmotnost 98 kgOdvlhčování 130 l/denProvozní proud chlazení / topení 10-42 °CVýkon topení 7,5 kW
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Adsorpční odvlhčovač MASTER ASE 200
| Odvlhčovací výkon: | 75 l/den |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 150 m3/hod |
| Objem nádrže: | 0 l |
| Váha: | 14 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Přenosný infračervený naftový sálač MASTER DC 61 (AKKU)
| Výkon: | 17 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 440 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Topidlo s nepřímým spalováním MASTER BV 691 S (4 vývody)
| Výkon: | 225 kW |
|---|---|
| Průtok vzduchu: | 12800 m3/h |
| Regulace výkonu: | Ano |
| Typ topidla: | Naftové |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás