Pily Makita
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Makita DUC254Z Aku řetězová pila 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4350FCTJ Přímočará pila s regulací,předkyvem a světlem,720W,Makpac
-12%
| Příkon: | 720 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min |
| Délka kmitu: | 26 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC303Z Aku řetězová pila 300 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 30 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV181Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165084-6 vodítko 5903R/5103R/5
-20%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučouvé pily 5903R, 5103R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita N5900B Ruční kotoučová pila 235mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 235 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 85 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 60 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4329 Přímočará pila s regulací a předkyvem,450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H23-8 řetěz pilový 38cm 1.3mm 0.325" .050" 64čl Makita = old 512484764, 532484064
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H51-3 řetěz pilový 45cm 1.5mm 3/8" .058" 68čl Makita = old 528099668, 528099768, 958099068
-21%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-05153-2 pilový list HCS6,4/10,6 203mm2KS dřevo
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16782-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-11%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-16829-2 pilový list BiM 305mm 305mm 2ks dřevo plast
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43181-2 pilový list BiM 225mm 2ks na kov
-10%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-51079 kotouč pilový dřevo SPECIALIZED 165x1.5x20mm 16Z =new D-81050
-12%
| Vnější průměr: | 165 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 16 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40559 pilový pás BiM 18Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-40543 pilový pás BiM 14Z DPB181 5ks na kov
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186SFJ Aku přímočará pila Li-ion LXT 18V/3,0 Ah
-21%
- Akumulátor: Li-ion 18V / 3,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186WVE Aku přímočará pila Li-ion LXTB 18V/2,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 18V LXT Basic 2,0 Ah
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS013GZ Aku okružní pila 415 mm Li-ion XGT 40V bez aku Z
-21%
- Akumulátor: Li-ion 40 V
- Výkon: 1500 W
- Otáčky naprázdno: 2.100 min-1
- Řezný výkon při 90°: 158 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84676 rukavice pracovní standard, velikost XL/10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84654 rukavice pracovní standard, velikost M/8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84660 rukavice pracovní standard, velikost L/9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84735 rukavice pracovní proti prořezu, nitril, velikost XL/10
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita P-84713 rukavice pracovní proti prořezu, nitril, velikost M/8
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- …
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- …
- Další ›
- Poslední »