Pily Makita
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Makita 192732-4 kruhové pravítko JV100Z/DWE= old 193516-3
-12%
- Kombinované vedení pro přímočaré pily MAKITA 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC3551AX1 Elektrická pila 350 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 35 cm |
| Váha: | 5.5 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-49703 pilový list DSD180,2 ks na sadrokarton
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7601 Ruční kotoučová pila 190mm,1200W
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 66 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 46 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR3070CT Pila ocaska s předkyvem a AVT 1510W
-12%
| Příkon: | 1510 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 2800 min-1 |
| Délka kmitu: | 32 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-70948 pilník kulatý o 4mm s vedením pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 417852-6 kluzná deska umělohmotná
-21%
- Plastová kluzná deska Makita pro typy pil 4326, 4327, 4329
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 194367-7 lišta vodící 3000mm
-12%
- Vodicí lišta 3 000 mm MAKITA pro 5603R, 5017RKB, 5705R / RK, 5903R, 5103R
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita UC4551AX1 Elektrická pila 450 mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Délka lišty: | 45 cm |
| Váha: | 5.7 kg |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR183Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 1910V6-4 řetěz pilový 10cm 1.1mm 325" .043" 26čl 80TXL pro DUC101, UC100D
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-67359 pilník kulatý o 4mm pro broušení řetězu
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G14-3 lišta 25cm 1.1mm 3/8" 40čl = old 161846-0
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415038655 lišta 38cm 1.5mm 3/8" Dolmar 60čl
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 164095-8 doraz 5704R, 5008MG, SS610, HS630, HS300 HS003G
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro kotoučové pily 5604R, 5704R.
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 198885-7 spojka vodící lišty=oldP-20177
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T86-6 lišta 30cm 1.1mm 0.325" 51čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72291 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 24Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 24 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 165447-6 paralelní doraz SP6000
-12%
- Paralelní doraz MAKITA pro pilu SP6000
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LB1200F Pásová pila 305mm,900W
-12%
- Příkon: 900 W
- Rychlost pásu: 400 / 800 m/min
- Pracovní šířka: 305 mm
- Výška řezu max.: 165 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191H44-0 řetěz pilový 50cm 1.5mm 3/8" .058" 72čl DPX Makita = old 523093772
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita B-43197-2 pilový list BiM 225mm 2ks univerzální
-17%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191X04-8 řetěz pilový 45cm 1.1mm 0.325" .043" 70čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV186Z Aku přímočará pila Li-ion LXT/LXTB 18V,bez aku Z
-21%
- Akumulátor: Li-ion 18V
- Počet zdvihů: 0-2.900 min-1
- Výška zdvihu: 18 mm
- Předkyv: 4 stupně
Skladem - do 3-5 dnů u Vás