Pily Makita
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Makita HS0600 Ruční kotoučová pila 270mm,2000W
-12%
| Příkon: | 2000 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 270 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 101 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 71 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS7101J Ruční kotoučová pila 190mm,1400W,Makpac
-12%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 190 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 67 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 48.5 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV0600K Přímočará pila s regulací a předkyvem,650W
-12%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 23 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 4326 Přímočará pila 450W
-12%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3100 min |
| Délka kmitu: | 18 mm |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC353Z Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJR188Z Aku pila ocaska Li-ion LXT 18V bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JR105DSAE Aku pila ocaska Li-ion CXT 10,8/12V/2,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 12 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3300 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DJV182Z Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3500 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita JV001GZ Aku bezuhlíková přímočará pila Li-ion XGT 40V,bez aku Z
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40V
- Výkon: 700 W
- Počet zdvihů: 800-3.500 min-1
- Výška zdvihu: 26 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T91-3 řetěz pilový 35cm 1.1mm 0.325" .043" 59čl Makita
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191T87-4 lišta 35cm 1.1mm 0.325" 59čl
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 191G22-4 lišta 25cm 1.3mm 3/8" 40čl = old 168408-5, 168406-9
-12%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita HS011GT201 Aku okružní pila 270 mm Li-ion XGT 40V/5,0 Ah
-12%
- Akumulátor: Li-ion 40 V / 5,0 Ah
- Výkon: 1.600 W
- Otáčky naprázdno: 3.500 min-1
- Řezný výkon při 90°: 101 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita D-72300 kotouč pilový dřevo 210x2.5x30mm 40Z STOP
-12%
| Vnější průměr: | 210 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 30 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LW1401 Rozbrušovačka 355mm,2200W
-12%
- Příkon: 2.200 W
- Otáčky naprázdno: 3.800 min-1
- Oddělovací výkon (90°): 127 mm / ¦ 119 mm
- Oddělovací výkon (45°): 127 mm / ¦ 106 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC356PT2B Aku řetězová pila 350 mm Li-ion LXT 2x18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Délka lišty: | 35 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC406ZB Aku řetězová pila 400 mm Li-ion LXT 2x18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 40 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1018LN Pokosová pila s laserem 260mm,1430W
-12%
- Příkon: 1.430 W
- Otáčky naprázdno: 4.300 min-1
- Řezný výkon při 90°: 91x305 mm
- Řezný výkon při 45°: 91x215 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita CV102DZL Aku vesta L s vyhříváním Li-ion CXT 10,8/12V Z
-20%
- Akumulátor: Li-ion 10,8/12V CXT
- Doba použití Hi: BL1041B - 4 hod
- Doba použití Mid: BL1041B - 7,5 hod
- Doba použití Lo: BL1041B - 14 hod
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS0714N Pokosová pila 190mm,1010W
-12%
- Příkon: 1.010 W
- Otáčky naprázdno: 6.000 min-1
- Řezný výkon při 90°: max. 52 x 300 mm
- Řezný výkon při 45°: max. 52 x 212 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DHS660RTJ Aku bezuhlíková okružní pila Li-ion LXT 18V/5,0Ah
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 5000 mAh |
| Průměr kotouče: | 165 mm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita LS1219L Pokosová pila s laserem 305mm,1800W
-12%
- Příkon: 1.800 W
- Otáčky naprázdno: 3.200 min-1
- Řezný výkon při 90°: 92x382 / 107x363 mm
- Řezný výkon při 45°: 92x268 / 107x255 mm
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita 415050655 lišta 50cm 1.5mm 3/8" Dolmar (445050655 Makita)
-20%
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Makita DUC254CZ Aku řetězová pila carving 250 mm Li-ion LXT 18V,bez aku Z
-12%
| Napětí akumulátoru: | 18 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Délka lišty: | 25 cm |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- « První
- ‹ Předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- …
- Další ›
- Poslední »