Aku nářadí EXTOL PREMIUM
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku pájky
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Korunka vykružovací diamantová na sklo a keramiku, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801978
-16%
- Info: optimální otáčky 400-1000 ot./min.
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: průměr stopky 9mm, celková délka 65mm, povrch. úprava poniklovaním
Skladem - ihned k odběru
Vrták sds plus do zdiva korunkový, o 73mm x 110mm, m16 EXTOL PREMIUM 8801955
-27%
- Technické parametry: O 73mm x 110mm, M16
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka stopky 110mm (našroubovaná 100mm), závit na stopce M16
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/2" aku share20v, 180nm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891810
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
| Max. otáčky na prázdno: | 2400 min-1 |
| Počet rázů: | 3600 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Nástavec na vrtačku 2funkční, k stříhání plechu/řezání dřeva EXTOL PREMIUM 8813654
-22%
- Technické parametry: k stříhání plechu/řezání dřeva
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce s rukojetí také náhradní střihací hlavu, náhradní stříhací jehlu, adaptér na rukojeť, plátek na kov o délce 75mm, plátek na dřevo o délce 100mm a montážní imbusový klíč (3mm)
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, otočná rukojeť, 230mm, 2400w EXTOL PREMIUM 8892060
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Vrták na sklo a keramiku karbidový, o 8mm EXTOL PREMIUM 8801888
-36%
- Technické parametry: O 8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka pracovní části vrtáku min. 33mm
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační delta aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891844
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,2j, sds plus, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 88...
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Typ kladiva: | Vrtací |
| Síla úderu: | 1.2 J |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893005
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska, 650w EXTOL PREMIUM 8893600
-18%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Sekáč plochý sds plus lomený 15°, 250x14mm, šířka ostří 60mm EXTOL PREMIUM 8801511
-28%
- Technické parametry: 250x14mm, šířka ostří 60mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč brusný na ocel, o 150x6,0x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808705
-42%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 150x6,0x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 4x75mm, sk EXTOL PREMIUM 8801301
-43%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 4x75mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 185x3,0x20mm, 36t EXTOL PREMIUM 8803226
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856650
-16%
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pistole vytlačovací, vaničková aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 88...
-13%
- Baterie: SHARE20V Li-ion
- Hmotnost s baterií: 2,3kg
- Nabíjení baterie cca: 55min
- Rychlost posuvu: 50-560mm/min
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová, o 75mm, závit m14 EXTOL PREMIUM 8801878
-21%
- Info: max. otáčky 13 000 ot./minTechnické parametry: O 75mm, závit M14
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hrubost diamantového zrna P35-40, baleno v plastové dóze
Skladem - ihned k odběru
Korunka vykružovací diamantová, o 65mm, závit m14 EXTOL PREMIUM 8801876
-22%
- Info: max. otáčky 13 000 ot./minTechnické parametry: O 65mm, závit M14
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: hrubost diamantového zrna P35-40, baleno v plastové dóze
Skladem - ihned k odběru
Utahovák rázový 1/4" aku share20v, 20v li-ion, 2000mah EXTOL PREMIUM 8891812
-23%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Max. kroutící moment: | 180 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Vrták na sklo a keramiku karbidový, o 6mm EXTOL PREMIUM 8801886
-18%
- Technické parametry: O 6mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: délka pracovní části vrtáku min. 33mm
Skladem - ihned k odběru
Redukce z sds max kladiva na sds plus, 225mm EXTOL PREMIUM 8801592
- Technické parametry: 225mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily-mix, sada 5ks, bi-metal, hss, hcs EXTOL PREMIUM 8805100
-44%
- Info: úchyt BOSCH
- Materiál: Bi-metal, HSS, HCS
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 126x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805012
-43%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-100mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 126x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru