Aku nářadí EXTOL PREMIUM
Podkategorie
Aku vrtačky
Aku brusky
Aku pily
Aku kladiva
Aku frézy
Aku hoblíky
Aku kompresory
Aku míchadla
Aku nůžky na plech
Aku pájky
Aku utahováky
Aku vytlačovací pistole
Nástavec na vrtačku k stříhání plechu, oboustranný EXTOL PREMIUM 8813651
-23%
- Technické parametry: oboustranný
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: dodáváno v plechové krabičce, balení obsahuje kromě samotného těla nástavce také 3ks stříhacích hlav, 2ks stříhacích jehel, rukojeť a montážní klíč
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační 3v1, delta, 220w EXTOL PREMIUM 8894002
-25%
- Brusná plocha: delta 149x105mm
- Brusný papír: delta 149x105mm
- Hmotnost: 1,1kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 150mm, 450w EXTOL PREMIUM 8894202
-26%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva, s sk plátky, sada 10ks EXTOL PREMIUM 44041
-36%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 6mm, v dřevěné kazetě
Skladem - ihned k odběru
Frézy tvarové do dřeva s sk plátky, sada 35ks EXTOL PREMIUM 44040
-27%
- Info: max. otáčky: 24 000ot./min.
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: stopka 8mm, v kovovém kufru
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Regulátor tlaku s filtrem, manometrem a přim. oleje EXTOL PREMIUM 8865105
-7%
- Max. pracovní tlak: 8bar (0,8MPa)
- Max. teplota vzduchu: 60°C
- Nádobka: 90ml, pro nečistoty a kondenzát a 90ml, pro olej
- Typ koncovky: závit G 1/4"
Skladem - ihned k odběru
Vrták příklepový do betonu, o 3x65mm, sk EXTOL PREMIUM 8801300
-37%
- Info: vhodné pro vrtání do betonu, žuly, zdiva, tvárnic, cihel a jim podobným materiálům
- Materiál: SK
- Technické parametry: O 3x65mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893023 pila kotoučová/řezačka, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM ...
-10%
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 3,7kg
- Kotouč: 89mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Vrtací šroubovák aku share20v, 20v li-ion (2×), 1500mah EXTOL PREMIUM 8891802
-21%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 2 ks |
| Kapacita baterie: | 1500 mAh |
| Max. krouticí moment: | 28 Nm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 150mm, 1600w EXTOL PREMIUM 8892040
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, pneu EXTOL PREMIUM 8865034
-17%
- Hmotnost: 1,8kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Průměr kotouče: 125mm
- Průměr otvoru kotouče: 22,2mm
Skladem - ihned k odběru
Kladivo vrtací aku share20v, 1,2j, sds plus, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891818
-6%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Typ kladiva: | Vrtací |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1400w EXTOL PREMIUM 8893006
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1100w EXTOL PREMIUM 8892500
-7%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8819653, vrtáky se šestihrannou stopkou a hroty, sada 40ks, hss, crv ...
-12%
- Materiál: HSS, CrV
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: vrtáky do kovu: O 2-2,5-3-4-5-6-8mm, vrtáky do dřeva: O 4-5-6-8-10mm, vrtáky ploché do dřeva: 16-22mm, vrtáky do zdiva: O 4-5-6-8-10mm, hroty 1/4"x 25mm (-)4-5,5-7mm, PH1-3, PZ1-3, HEX4-5-6mm, hroty 1/4"x50mm (-)4-5-6-7mm, PH1-2-3, PZ1-2-3, držák hrotů
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803015 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2...
-31%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »