Brusky EXTOL PREMIUM
Podkategorie
Úhlové brusky (flexa)
Vibrační brusky
Pásové a talířové brusky
Excentrické brusky
Delta brusky
Ostřičky
Leštičky
Stolní brusky
Přímé brusky
Sanační brusky
Satinýrky
Brusky na sádrokarton
Příslušenství pro brusky
Bruska vibrační 3v1, delta, 220w EXTOL PREMIUM 8894002
-25%
- Brusná plocha: delta 149x105mm
- Brusný papír: delta 149x105mm
- Hmotnost: 1,1kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Leštička orbitální, 600w EXTOL PREMIUM 8892510
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 600 W |
| Max. otáčky: | 6800 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Bruska excentrická, 125mm, 150mm, 450w EXTOL PREMIUM 8894202
-26%
| Příkon: | 450 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 150 mm |
| Max. otáčky: | 13000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8891838, bruska úhlová aku share20v, 115mm, 20v li-ion, 2ah EXTOL PRE...
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Průměr kotouče: | 115 mm |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 150mm, 1600w EXTOL PREMIUM 8892040
-7%
| Průměr kotouče: | 150 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1400 W |
| Max. otáčky: | 8500 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, pneu EXTOL PREMIUM 8865034
-17%
- Hmotnost: 1,8kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Průměr kotouče: 125mm
- Průměr otvoru kotouče: 22,2mm
Skladem - ihned k odběru
Leštička, 1100w EXTOL PREMIUM 8892500
-7%
| Průměr kotouče: | 180 mm |
|---|---|
| Příkon: | 1100 W |
| Max. otáčky: | 3000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803015 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 230x22,2...
-31%
- Technické parametry: O 230x22,2x2,8mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 6600 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, otočná rukojeť, 230mm, 2400w EXTOL PREMIUM 8892060
-7%
| Průměr kotouče: | 230 mm |
|---|---|
| Příkon: | 2400 W |
| Max. otáčky: | 6300 min-1 |
| Regulace otáček: | Ne |
Skladem - ihned k odběru
Bruska vibrační delta aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891844
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Rozměr brusné desky: | 135 x 95 mm |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč brusný na ocel, o 150x6,0x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808705
-42%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 150x6,0x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Bruska úhlová, 125mm, 800w EXTOL PREMIUM 8892024
-16%
- Hmotnost: 1,7kg
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
- Otáčky: 11000/min
- Průměr kotouče: 125mm
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803052 kotouč diamantový řezný, turbo - suché i mokré řezání, o 125x...
-16%
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8803012 kotouč diamantový řezný segmentový - suché řezání, o 125x22,2...
-23%
- Technické parametry: O 125x22,2x2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: max. 12200 ot./min
Skladem - ihned k odběru
Kotouč brusný na ocel, o 125x6,0x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808702
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x6,0x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč brusný na ocel, o 230x6,0x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808709
-31%
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 230x6,0x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Bruska pásová, 1010w EXTOL PREMIUM 8894300
-7%
| Příkon: | 1010 W |
|---|---|
| Šířka pásu: | 75 mm |
| Délka pásu: | 533 mm |
| Max. rychlost pásu: | 360 min-1 |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 230x1,9x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808119
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 230x1,9x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska excentrická, 150mm, pneu EXTOL PREMIUM 8865038
-7%
- Excentricita: 5mm
- Hmotnost: 0,96kg
- Max. pracovní tlak: 6,3bar (0,63MPa)
- Otáčky bez zatížení: 10500/min
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč řezný na ocel/nerez, o 125x0,8x22,2mm EXTOL PREMIUM 8808152
- Info: EN 12413
- Technické parametry: O 125x0,8x22,2mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska přímá s ohebným nástavcem, 130w EXTOL PREMIUM 8892201
-7%
| Příkon: | 130 W |
|---|---|
| Max. otáčky na prázdno: | 30000 min-1 |
| S ohebnou hřídelí: | Ne |
| Včetně příslušenství: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska stolní dvoukotoučová, 520w EXTOL PREMIUM 8892120
| Příkon: | 520 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 200 mm |
| Pomaloběžný kotouč: | Ne |
| Kombinovaná s brusným pásem: | Ne |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Bruska úhlová s regulací rychlosti, 125mm, 850w EXTOL PREMIUM 8892014
-7%
| Průměr kotouče: | 125 mm |
|---|---|
| Příkon: | 850 W |
| Max. otáčky: | 11000 min-1 |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
Kotouč rašplový/pilový na dřevo, o125x3x22,2mm, hrubý sek EXTOL PREMIUM 8803711
- Info: max. otáčky 13 000 ot./min.
- Technické parametry: O125x3x22,2mm, hrubý sek
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - do 3-5 dnů u Vás
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »