Pily EXTOL PREMIUM
Podkategorie
Kotoučové pily
Lupínkové pily
Pásové pily
Pily ocasky (šukalky)
Pokosové pily kapovací
Ponorné pily
Přímočaré pily
Řetězové pily
Vertikální panelové pily
Příslušenství pro pily
Pily na sádrokarton
Zahradní pily
Rukavice lurex, velikost 10" EXTOL PREMIUM 8856652
-16%
- Technické parametry: velikost 10"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891820
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Zrušeno! nahrazeno výrobkem 8893023 pila kotoučová/řezačka, zanořovací, 89mm, 705w EXTOL PREMIUM ...
-10%
- Ergonomická rukojeť: ano
- Hmotnost: 3,7kg
- Kotouč: 89mm
- Napětí/frekvence: 230V/50Hz
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856636
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska aku share20v, 20v li-ion, bez baterie a nabíječky EXTOL PREMIUM 8891821
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 0 ks |
| Kapacita baterie: | 0 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice bavlněné polomáčené v latexu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856641
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará s laserem a světlem, 800w EXTOL PREMIUM 8893103
-7%
| Příkon: | 800 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 185mm, 1400w EXTOL PREMIUM 8893006
-6%
| Příkon: | 1400 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 185 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 63 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 42 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila přímočará aku share20v, 20v li-ion, 2ah EXTOL PREMIUM 8891824
-7%
| Napětí akumulátoru: | 20 V |
|---|---|
| Počet baterií v balení: | 1 ks |
| Kapacita baterie: | 2000 mAh |
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
Skladem - ihned k odběru
Pila kotoučová, 160mm, 1200w EXTOL PREMIUM 8893005
-12%
| Příkon: | 1200 W |
|---|---|
| Průměr kotouče: | 160 mm |
| Maximální hloubka řezu při 90°: | 55 mm |
| Maximální hloubka řezu při 45°: | 35 mm |
Skladem - ihned k odběru
Pila ocaska, 650w EXTOL PREMIUM 8893600
-18%
| Příkon: | 650 W |
|---|---|
| Počet kmitů: | 3000 min-1 |
| Délka kmitu: | 20 mm |
| Regulace otáček: | Ano |
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 185x3,0x20mm, 36t EXTOL PREMIUM 8803226
| Vnější průměr: | 185 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 20 mm |
| Počet zubů: | 36 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Rukavice lurex, velikost 8" EXTOL PREMIUM 8856650
-16%
- Technické parametry: velikost 8"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily-mix, sada 5ks, bi-metal, hss, hcs EXTOL PREMIUM 8805100
-44%
- Info: úchyt BOSCH
- Materiál: Bi-metal, HSS, HCS
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 126x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805012
-43%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-100mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 126x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o140x2,6x16mm, 30t EXTOL PREMIUM 8803210
- Technické parametry: O140x2,6x16mm, 30T
- Značka: EXTOL PREMIUM
- Doplňující parametr: tloušťka těla kotouče 2,0mm, max.ot. 9000/min.
Skladem - ihned k odběru
Kotouč pilový s sk plátky, o 115x2,2x22,2mm, 40t EXTOL PREMIUM 8803203
-36%
| Vnější průměr: | 115 mm |
|---|---|
| Vnitřní průměr díry: | 22.2 mm |
| Počet zubů: | 40 z |
| Použití na: | Dřevo |
Skladem - ihned k odběru
Štít celoobličejový s náhlavním držákem, čirý polykarbonát EXTOL PREMIUM 8856585
-13%
- Normy: CE
- Technické parametry: čirý polykarbonát
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Rukavice zahradní polyesterové, polomáčené v nitrilu, velikost 9" EXTOL PREMIUM 8856671
- Technické parametry: velikost 9"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805009
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-50mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x4,0mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805007
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 5-50mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x4,0mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x2,5mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805005
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 3-30mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x2,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Plátky do přímočaré pily 5ks, 75x2,5mm, hcs EXTOL PREMIUM 8805003
-42%
- Info: tloušťka 1,2mm, prořez 3-30mm, broušené zuby
- Materiál: HCS
- Technické parametry: 75x2,5mm
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
Rukavice z polyesteru polomáčené v pu, černé, velikost 11" EXTOL PREMIUM 8856638
-19%
- Info: CE, EN 388
- Technické parametry: velikost 11"
- Značka: EXTOL PREMIUM
Skladem - ihned k odběru
- 1
- 2
- 3
- …
- Další ›
- Poslední »